Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Sortuj według
1

Rękawice bramkarskie Reusch

Bramkarz bez rękawic jest jak samochód bez kół – nie może wykonać swojego najważniejszego zadania. Rękawice bramkarskie nie tylko chronią dłonie i nadgarstki bramkarza, ale też zwiększają pewność chwytu i tym samym ułatwiają obronę. Wśród rękawic różnych producentów z pewnością warto wyróżnić doskonałe rękawice bramkarskie Reusch. Te rękawice są dostępne w wielu różnych modelach – zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów.

Rękawice Reush

Reusch jest marką oferującą odzież i dodatki dla sportowców, w tym dla piłkarzy. Firma słynie między innymi z produkcji rękawic piłkarskich oraz narciarskich zaprojektowanych z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Rękawice Reusch użytkują między innymi takie sławy piłki nożnej jak Julio Cesar czy Salvatore Sirigu.

W ofercie marki Reush znajdziesz duży wybór rękawic różnych typów. Z pewnością warte uwagi są rękawice Reush Prisma Prime S1 – jest to model limitowany, którego wprowadzono specjalnie na mundial w Rosji. Rękawice te są dedykowane profesjonalistom i występują w kilku krojach. Kolejnym modelem do zastosowań profesjonalnych jest Prime M1 Ortho-Tec. Są to rękawice, które doskonale dopasowują się do warunków atmosferycznych oraz gwarantują wysoce skuteczny chwyt.

Spośród modeli juniorskich z pewnością warto wymienić rękawice Reush Serathor RG Easy Fit. Jest to model przeznaczony do gry amatorskiej – oferowany w bardzo korzystnej cenie, ale jednocześnie o satysfakcjonującej jakości wykonania.

Jakie rękawice bramkarskie kupić

Przede wszystkim wybór rękawic powinien być podyktowany ich zastosowaniem. Innego modelu potrzebuje doświadczony bramkarz, który gra w pierwszej lidze, a innego osoba początkująca. Wiąże się to nie tylko ze stopniem zaawansowania i wynikającymi z tego potrzebami, ale również z budżetem. Profesjonaliście łatwiej jest zainwestować w droższy wysokiej jakości model rękawic, bo takie rękawice są mu po prostu niezbędne. Z kolei amator, który wybierze najdroższy model, zwyczajnie przepłaci, bo i tak nie będzie w stanie wykorzystać możliwości oferowanych przez takie rękawice.

Drugą kwestią, która jest szczególnie ważna, jest rozmiar rękawic. Wyróżniamy kilka rozmiarów rękawic: 3, 4, 8, 9, 10, 11 i 12 i rozmiary połówkowe, np. – 9,5 oraz 10,5. Rozmiar powinien być na tyle dopasowany do wielkości dłoni, żeby rękawice nie były za luźne (nie mogą się zsuwać), ale też nie uciskały dłoni, bo wtedy nie będzie można zgiąć palców.

Kolejna kwestia to krój rękawic bramkarskich. W tym przypadku wyróżniamy kroje Flat, Negative Cut i Rollfinger.
  • Rękawice Flat są najbardziej wytrzymałe, a to przez szycie łączące piankę z bocznym panelem. Takie rękawice są tanie, ale niestety mogą je stosować wyłącznie osoby o większych dłoniach.
  • Rękawice Negative Cut zwiększają powierzchnię chwytną oraz przylegają do dłoni i są polecane dla profesjonalistów.
  • Rękawice Rollfinger są dedykowane bramkarzom o małych dłoniach, bo budowa takich rękawic znacząco poprawia powierzchnię chwytną i precyzję chwytu.

Powered by Comarch e-Sklep ®