Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Płeć

Sortuj według
1

Oferujemy komplety piłkarskie dla osób kochających drybling lub czujnie strzegących bramki, które spełniają swoje marzenia. Komfort ubrań noszonych na boisku wpływa na osiągi pojedynczego gracza, a każdy z nich tworzy większy, żywy organizm, którym jest drużyna piłkarska. Graj więc w najlepszym z możliwych strojów po to, by wygrać – dla siebie i dla tych, z którymi występujesz.

Mniej kontuzji, więcej wygody

Sekretem dobrego stroju piłkarskiego jest jego dopasowanie do gracza. Ktoś, kto sądzi, że stroje piłkarskie nie mają znaczenia, powinien przez jeden dzień pochodzić w za dużych spodniach. Ryzyko upadku murowane, a przecież kontuzja jest tym, czego starasz się unikać. Brak komfortu to również brak skupienia. Wszelkie rozpraszacze sprawiają, że tracisz piłkę ze swojego pola widzenia i w końcu przejmuje ją przeciwnik. Wyeliminuj ryzyko kontuzji i pozbądź się ryzyka przegranej ubierając wygodny, dopasowany strój – tak po prostu.

Jak dzięki nam unikniesz przegranej

Oferujemy stroje piłkarskie stworzone specjalnie dla wymagań bramkarzy, atakujących i dla obrońców. Analizując różne style gry doszliśmy do pewnych wniosków. Najlepsze efekty daje klasyczny komplet złożony z koszulki i spodenek. Ich właściwości muszą jednak być innowacyjne. W tym celu wybieramy ubrania piłkarskie tylko z lekkich, komfortowych i przewiewnych materiałów. Prawie nie czujesz ich na sobie, za to odczuwasz coś innego – szybkość swojego biegu i precyzję manewrowania piłką. Jednocześnie materiał zapewnia wentylację i ociepla, dzięki czemu grasz dłużej i wydajniej.

Komplety piłkarskie, w których poczujesz tę atmosferę

Każdy amator piłki nożnej chce osiągać coraz więcej, a nawet dojść na sam szczyt – grania w najbardziej prestiżowych klubach piłkarskich na świecie. Zanim to się stanie, trzeba solidnie zadbać o podstawy. Pomijając kwestie takie jak talent czy ciężkie treningi, warto skupić się na psychice graczy, a może inaczej – na psychice drużyny. Co sprawia, że grupka osób staje się jednością, kompanią druhów Odpowiedź jest jedna: silna identyfikacja. Tak jak kiedyś każde plemię miało swoje barwy, tak dzisiaj drużyny piłkarskie uznają pewne kolory za własne. Żeby w drużynie zapanowało poczucie wspólnoty, musi ona grać pod jednym sztandarem, który reprezentują profesjonalne i dopasowane klubowe stroje.

Design ma znaczenie dla tych, którzy dają z siebie wszystko

Bycie piłkarzem podczas meczu to jak odgrywanie głównej roli filmowej. To oczywiste, że każdy chce wówczas wyglądać dobrze. Oprócz żywych, wyrazistych barw drużyny, piłkarze zwracają uwagę na wygląd stroju. W końcu na murawę wychodzą po zwycięstwo, a w takich momentach zawsze warto godnie się prezentować. Starannie przeprowadziliśmy selekcję naszych strojów piłkarskich. I w końcu zdecydowaliśmy się jedynie na te, które posiadają estetyczny wygląd i są dopasowane do sylwetki gracza. Do tego są uniwersalne – dobre zarówno na trening, jak i mecz.

Mamy również stroje piłkarskie dla dzieci

Jutrzejsze sukcesy w piłce nożnej wymagają działań już dzisiaj. Wspieramy kluby w prowadzeniu szkółek trenerskich, dlatego oferujemy stroje piłkarskie dla dzieci, czyli komplety, których rozmiar zaczynają się od 3XS.

Powered by Comarch e-Sklep ®