Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Typ produktu

Sortuj według

Piłka nożna ligi

Piłka nożna to fascynujący sport, ale każdy piłkarz musi być odpowiednio wyposażony. Najważniejsza jest odpowiednia piłka. Ta piłka musi być profesjonalna, trwała, o odpowiedniej wielkości oraz ciężarze i przede wszystkim renomowanej firmy. Doskonale sprawdzi się między innymi piłka nożna Ligi Europejskiej UEFA. Ta piłka została wyprodukowana w odniesieniu do najbardziej restrykcyjnych wymogów.

Piłka nożna Ligi Europejskiej UEFA od firmy Molten

W ofercie sklepu no10.pl znajdziesz doskonałej jakości piłkę wykorzystywaną przez Ligę Europejską UEFA. Piłka nożna Ligi UEFA to w tym sezonie piłka firmy Molten Corporation. Do tej pory piłki te produkowała marka adidas, ale w sezonie 2018/2019 UEFA podpisała kontrakt na dostawę piłek z firmą Molten. Wszystkie mecze fazy grupowej, pucharowej oraz finał ligi UEFA będą w tym sezonie rozgrywane właśnie piłkami Molten. Ta informacja to najlepszy dowód na to, że ta piłka nożna Ligi jest świetnym wyborem dla każdej drużyny piłkarskiej, bez względu na to, czy jest to drużyna amatorska, czy wyższego szczebla.

Piłka nożna Molten – najlepszy wybór dla wymagających

Piłki marki Molten w rozmiarze 5 są dostępne w bardzo korzystnych cenach. W sklepie no10.pl znajdziesz replikę oficjalnej piłki meczowej Molten (F5U5003 G18) o doskonałych parametrach. Ta piłka jest precyzyjnie odwzorowana pod względem wizualnym i wykonana z doskonałej jakości materiałów. Przeznaczona jest go gry na naturalnej nawierzchni trawiastej. Piłka jest wykonana z materiału PVC, a poszczególne łaty są precyzyjnie łączone dla zagwarantowania najwyższego poziomu trwałości. Piłka cechuje się ponadto świetną stylistyką i wysoką trwałością. Może być nie tylko uniwersalną piłką do gry, ale również cennym przedmiotem kolekcjonerskim i pamiątką po rozgrywkach Ligi Europy.

Piłka nożna Molten jest wyprodukowana z elastycznej skóry syntetycznej i termicznie zgrzewana z użyciem nowoczesnej technologii zgrzewu, co sprawia, że powierzchnia między łatami jest bardzo gładka. Dodatkowo ta piłka nie chłonie wody, dzięki czemu nie zmienia swoich właściwości podczas gry na wilgotnej lub nawet bardzo mokrej trawie.

Marka Molten produkuje piłki sygnowane certyfikatem jakości FIFA, czyli Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Obecność znaku FIFA Quality Pro gwarantuje, że piłki te cechują się najwyższą jakością wykonania. Piłka nożna Molten jest polecana zarówno profesjonalnym graczom, jak i zawodnikom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką nożną i chcą ją rozpocząć z piłką najwyższej jakości.

Powered by Comarch e-Sklep ®