Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Linia

Poziom

Typ butów

Sortuj według

Buty piłkarskie męskie

Gra w piłkę nożną może przynieść ogromną satysfakcję, ale każdy piłkarz, zarówno profesjonalista, jak i amator, potrzebuje dobrych butów. Buty piłkarskie męskie to bez wątpienia najważniejszy element stroju każdego piłkarza. W dobrych butach trening i ważny mecz są zdecydowanie łatwiejsze, a ponadto efektywniejsze.

Buty piłkarskie męskie w najlepszych cenach

Oferta producentów obuwia obfituje w różnego rodzaju buty piłkarskie męskie. Ta różnorodność sprawia, że wybór konkretnego modelu butów może być czasami bardzo trudny. Każdy producent oferuje inne technologie i inny design swoich butów. Przy wyborze obuwia nie wolno jednak stawiać tylko i wyłącznie na design, ale przede wszystkim na walory użytkowe. Buty piłkarskie muszą być przede wszystkim solidne, a to generuje konieczność przyjrzenia się ofertom sprawdzonych firm. Bez wątpienia warto zwrócić uwagę na buty marek Puma, adidas, Nike i New Balance. Spośród wszystkich producentów obuwia właśnie te firmy cieszą się na rynku największym uznaniem. Ci producenci butów piłkarskich zaopatrują drużyny narodowe na Mistrzostwach Świata i dostarczają obuwia największym piłkarskim gwiazdom.

Męskie buty piłkarskie – polecane modele

Szeroka oferta butów dostępnych w sklepie piłkarskim no10.pl obfituje w modele profesjonalnych butów oraz obuwia amatorskiego. Wśród butów profesjonalnych warto wyróżnić przede wszystkim obuwie Puma One. Wśród modeli tej linii męskich butów piłkarskich znajdziemy obuwie przeznaczone zarówno do rozgrywek na sztucznej trawie, jak i utwardzonych gruntowych boiskach. Lanki Puma One cechują się unikatowym designem i doskonałym dopasowaniem do kształtu stóp. Kolejną linią butów piłkarskich, na które warto zwrócić uwagę jest obuwie adidas Predator. Są bowiem zaprojektowane i wyprodukowane w taki sposób, by dobrze dopasowywać się do kostki i gwarantować łatwe wkładanie. Specyficzna budowa tego obuwia gwarantuje też uzyskanie wysokiej dynamiki gry. Wśród ubuwia od Nike najbardziej popularne modele to z kolei Mercurial i Phantom.

Jakie buty piłkarskie kupić

Męskie buty piłkarskie powinny być odpowiednio dobrane rozmiarem, a dodatkowo musisz wybrać taki typ obuwia, jaki jest dedykowany grze na konkretnej nawierzchni. W przypadku bardzo błotnistego boiska zdecyduj się na wkręty, kiedy grasz na hali, wybierz halówki, a kiedy czeka Cię mecz na naturalnej murawie, zdecyduj się na korki. Podczas wyboru butów zwróć też uwagę na poziom swojej gry. Profesjonalista nie powinien nigdy kupować butów amatorskich, natomiast amatorowi nie opłaca się inwestować w buty profesjonalne.

Powered by Comarch e-Sklep ®