Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Sortuj według

Torby i siatki na piłki

Każda piłka, bez względu na rozmiar, materiał wykonania i jakość produkcji powinna być przechowywana w odpowiednich warunkach. Świetnie w tym przypadku sprawdzają się siatki na piłki pozwalające przechować jednocześnie nawet kilkanaście piłek.

Siatki na piłki – duży wybór modeli

W naszym sklepie znajdziesz siatki na piłki marki NO10. Siatki te pozwalają pomieścić jednocześnie nawet 14 piłek. Każda siatka jest wykonana z tworzywa sztucznego i ma sznurek ściągający, który pozwala zwęzić światło siatki i jednocześnie łatwiej przenosić i przechowywać piłki. Siatki są dostępne w trzech kolorach – czarnym, niebieskim i zielonym.

Torby na piłki do klubu i szkoły

Torby na piłki przydadzą się tak naprawdę w każdym klubie sportowym, w każdej szkole i w każdym klubie fitness. Solidne torby są przede wszystkim bardzo trwałe. Materiał ich wykonania nie rozciąga się, nie blaknie i nie jest podatny na działanie większości niszczących czynników. Każda z tych siatek może być z powodzeniem eksploatowana przez kilka, a nawet kilkanaście lat. Dzięki tym siatkom możesz bardzo szybko przenosić piłki i estetycznie je przechowywać. Torby na piłki są bez wątpienia niezastąpionymi akcesoriami podczas wyjazdów na mecze czy treningi, ale też na co dzień, gdy chcesz sobie ułatwić utrzymanie porządku w szatni lub w magazynie. Zakup siatki jest niewielkim wydatkiem, a gwarantuje, że piłki będą przez cały czas przechowywane w jednym miejscu i w razie potrzeby będzie można przenieść jednocześnie nawet kilkanaście sztuk.

Powered by Comarch e-Sklep ®