Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Płeć

Sortuj według
1

Kurtki adidas dla piłkarzy i innych sportowców

adidas to obecnie najpopularniejsza marka produkująca odzież i obuwie sportowe oraz akcesoria i sprzęt do różnych dyscyplin sportu. adidas od wielu lata ubiera większość reprezentacji narodowych na mistrzostwach świata oraz wiele drużyn krajowych, między innymi Manchester United i Chelsea a na mundialu w Rosji w ubraniach adidas wystąpiło też 12 drużyn narodowych. Kurtki adidas, stroje piłkarskie oraz buty dostarczane piłkarzom cechują się niezwykle wysoką jakością, ale z jakości tej możesz korzystać nawet wtedy, gdy nie jesteś światową gwiazdą futbolu.

Kurtki piłkarskie adidas

W ofercie marki adidas znajdziesz każdy typ odzieży sportowej, ale na szczególną uwagę zasługują kurtki piłkarskie adidas. Niemiecki gigant branży sportowej dba o to, by jakość oferowanej odzieży spełniała wymagania w nawet najtrudniejszych warunkach. Nowoczesne technologie wykorzystane w produkcji odzieży sprawiają, że kurtki piłkarskie adidas zapewniają odpowiedni poziom ciepła, ale jednocześnie są „oddychające”, więc po treningu nie trzeba się obawiać mokrych od potu pleców czy nieprzyjemnego uczucia zimna. Krój dopasowujący się do ciała, zastosowanie paneli wentylacyjnych oraz dodatkowych elementów wspierających funkcjonalność przekłada się na maksymalny komfort użytkowania. Kurtki od adidasa dostępne są zarówno w wersjach z kapturami, jak i bez kapturów oraz z różnymi poziomami ochrony termicznej. W ofercie znajdziesz kurtki przeciwdeszczowe z poliamidu oraz typowo zimowe kurtki z nylonu i z ciepłymi wypełnieniami z poliestru.

Dobra kurtka treningowa lub stadionowa to z pewnością niezbędny element wyposażenia piłkarza. Dzięki odpowiedniej konstrukcji kurtek adidas możesz trenować na świeżym powietrzu nawet w te dni, kiedy pogoda nie rozpieszcza. Wodoodporna konstrukcja kurtek adidasa zapewnia utrzymanie ciepła i suchości ubrań, a klasyczny design sprawia, że kurtki pasują do strojów w każdym kolorze. W kurtce adidas jest Ci ciepło, a dodatkowo czujesz się też bardzo profesjonalnie, bo przecież nosisz odzież, w której chodzą największe gwiazdy.

Powered by Comarch e-Sklep ®