Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Sortuj według
1

Pachołki do piłki nożnej

Pachołki mogą znacząco pomóc podczas treningów. Pachołki do piłki nożnej to plastikowe akcesoria, bez których dosłownie nie wyobrażamy sobie efektywnych treningów i nauki trudnych zagrywek.

Pachołki do piłki nożnej – niezbędne na boisku

Pachołki mogą spełniać wiele różnego rodzaju zadań. Można je wykorzystywać do nauki podbijania piłki kolanem, do trenowania kiwania i szybkiego przejmowania piłki w trudnych sytuacjach. Pachołki mogą też spełniać funkcję prowizorycznych zawodników. W ofercie naszego sklepu znajdziesz pełne pachołki oraz pachołki do piłki nożnej z otworami do mocowania poprzeczek. Wszystkie oferowane pachołki cechują się wyjątkową giętkością, a jednocześnie odpornością na odkształcenia, pękanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie solidnych pachołków pozwala szlifować technikę gry i szybko poprawiać uzyskiwane rezultaty. Pachołki są idealne do ćwiczenia zwrotności i szybkiego wyhamowania. Precyzja to jedna z najważniejszych broni piłkarza. Im bardziej precyzyjne są Twoje zagrania, tym szybciej uda Ci się strzelić gola lub odebrać piłkę przeciwnikowi. Dokładność zagrań sprawia, że możesz wydatkować na boisku mniej energii, a mimo to notować doskonałe efekty. Dzięki systematycznemu treningowi z pachołkami Twoje umiejętności szybko się poprawią.

Pachołki piłkarskie w dobrych cenach

W sklepie dla piłkarza no10.pl znajdziesz doskonałe pachołki piłkarskie w korzystnych cenach. Do wyboru są pachołki w różnych kolorach – granatowe, czerwone, pomarańczowe i żółte. Pachołki piłkarskie są dostępne w zestawach, ale możesz je kupić także na sztuki – tyle sztuk, ile potrzebujesz.

Powered by Comarch e-Sklep ®