Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Sortuj według

Pachołki do piłki nożnej

Pachołki mogą znacząco pomóc podczas treningów. Pachołki do piłki nożnej to plastikowe akcesoria, bez których dosłownie nie wyobrażamy sobie efektywnych treningów i nauki trudnych zagrywek.

Pachołki do piłki nożnej – niezbędne na boisku

Pachołki mogą spełniać wiele różnego rodzaju zadań. Można je wykorzystywać do nauki podbijania piłki kolanem, do trenowania kiwania i szybkiego przejmowania piłki w trudnych sytuacjach. Pachołki mogą też spełniać funkcję prowizorycznych zawodników. W ofercie naszego sklepu znajdziesz pełne pachołki oraz pachołki do piłki nożnej z otworami do mocowania poprzeczek. Wszystkie oferowane pachołki cechują się wyjątkową giętkością, a jednocześnie odpornością na odkształcenia, pękanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie solidnych pachołków pozwala szlifować technikę gry i szybko poprawiać uzyskiwane rezultaty. Pachołki są idealne do ćwiczenia zwrotności i szybkiego wyhamowania. Precyzja to jedna z najważniejszych broni piłkarza. Im bardziej precyzyjne są Twoje zagrania, tym szybciej uda Ci się strzelić gola lub odebrać piłkę przeciwnikowi. Dokładność zagrań sprawia, że możesz wydatkować na boisku mniej energii, a mimo to notować doskonałe efekty. Dzięki systematycznemu treningowi z pachołkami Twoje umiejętności szybko się poprawią.

Pachołki piłkarskie w dobrych cenach

W sklepie dla piłkarza no10.pl znajdziesz doskonałe pachołki piłkarskie w korzystnych cenach. Do wyboru są pachołki w różnych kolorach – granatowe, czerwone, pomarańczowe i żółte. Pachołki piłkarskie są dostępne w zestawach, ale możesz je kupić także na sztuki – tyle sztuk, ile potrzebujesz.

Powered by Comarch e-Sklep ®