Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Sortuj według

Piłki Puma – jedne z najpopularniejszych piłek na świecie

Piłka nożna jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych świata, a dowodzi tego między innymi fakt, że dyscyplina ta już dawno temu doczekała się własnych, odrębnych od rozgrywek olimpijskich mistrzostw i to nie tylko na szczeblach krajowych czy kontynentalnych, ale też ogólnoświatowych. Szacunkowe dane podają, że w piłkę nożną gra ponad 250 milionów ludzi z 200 krajów świata. To ogromna liczba, a bez wątpienia w wielu drużynach na całym świecie wykorzystuje się piłki Puma – jedne z najlepszych piłek do „nogi”. Marka Puma jest znana z dostarczania innowacyjnego i wysokiej jakości sprzętu sportowego, a piłki Puma zajmują jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w ofercie.

Piłki nożne Puma na mistrzostwach świata i Europy

Na mundialu w Rosji w 2018 roku marka Puma była dostawcą strojów i sprzętu dla dwóch drużyn – Szwajcarii i Urugwaju. W roku 2014 Puma wyposażyła reprezentacje Włoch, Szwajcarii, Chile, Urugwaju oraz czterech krajów afrykańskich.

Jeśli chodzi o piłki nożne Puma, to są wykorzystywane również w rozgrywkach polskiej Ekstraklasy. Puma należy do tzw. wielkiej trójki marek ubierających piłkarzy i od lat sponsoruje wiele drużyn piłkarskich, m.in. Borussię Dortmund, polską Koronę Kielce, Arsenal FC i Lokomotiw Moskwa. Marka sponsorowała do tej pory największe gwiazdy światowego futboolu, w tym Diego Maradonę i Pelé.

W ofercie firmy Puma znajdziesz piłki amatorskie, np. modele Puma Big Cat czy Puma One Laser ball, ale też modele dedykowane profesjonalistom, takie jak piłki nożne Puma Elite 1.2 Fusion i 2.2 Fusion. Charakterystyczne logo czarnej Pumy to znak rozpoznawczy piłek tego producenta. Popularność tych piłek jest najlepszym dowodem ich jakości. Jeżeli szukasz piłki dla siebie lub dla swojego klubu, sprawdź ofertę sklepu No10.pl i wybierz jedną z doskonałych piłek Puma. Te piłki cechują się przystępnymi cenami, ale jednocześnie wysokim poziomem trwałości i różnorodnością modeli przeznaczonych na różne typy nawierzchni.

Powered by Comarch e-Sklep ®