Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Sortuj według

Nie tylko widowiskowe akcje powodują poruszenie na trybunach. Dotyczy to również bolesnych kontuzji. Żeby uniknąć jakichkolwiek urazów na boisku należy stosować ochraniacze. Nasza firma dobrze zna potrzeby piłkarzy. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę ochraniaczy, z których każdy model można dopasować do rozmiarów małego, średniego lub dużego bramkarza.

Być bramkarzem perfekcyjnym

Stanie na bramce wymaga odpowiedzialności, cierpliwości i refleksu. Bramkarz jest aktywny podczas meczu jedynie przez kilka chwil, ale są to decydujące sekundy. Musi czuć się wtedy pewnie i bezpiecznie – ochraniacze zapewnią mu nie tylko zabezpieczenie przed urazami, ale również dadzą pewien komfort psychiczny. Dzięki niemu staje się precyzyjny i nieomylny w swoich przewidywaniach. Ochraniacze sprawiają, że z łatwością odgadniesz trajektorię piłki.

Ochraniacze na piszczele – przed czym chronią

Powierzchnia przyśrodkowa kości piszczelowej jest niezwykle podatna na urazy. Jej uszkodzenie powoduje ogromny ból lub prowadzi do długotrwałej niedyspozycji. Nasze wytrzymałe, pewnie trzymające się ochraniacze na piszczele są niczym tarcza ochronna dla Twoich nóg. Jeśli chcesz zachować zdrowe nogi na długo, to ochraniacze piłkarskie są niezbędne w Twojej karierze piłkarza.

Ochraniacze piłkarskie dopasowane tylko do Ciebie

Różnimy się między sobą budową ciała. Nie istnieją ochraniacze uniwersalne, dlatego rezygnujemy z nieelastycznych produktów. Posiadamy jedynie te modele, które każdy – amator czy profesjonalista – może swobodnie dopasować do siebie. Zyskujesz jeszcze lepszą ochronę przed urazami, dzięki temu że ochraniacz idealnie współpracuje z Twoim piszczelem. Pasek trzymający jest mocny i solidny. Możesz mieć pewność co do wysokiej jakości wykonania każdego elementu w ochraniaczu.

Jednoczesna ochrona i wygoda

Wiemy również jak ważna podczas rozgrywek jest wygoda. Dlatego nasze ochraniacze zapewniają odpowiednią wentylację. Środek ochraniaczy wypełnia miękka pianka, która jeszcze bardziej polepsza komfort grania. Ochraniacze są lekkie, nie czuć ich na nogach. Możesz wykonywać równie precyzyjne i dynamiczne ruchy bez jakiegokolwiek obciążenia.

Akcja asekuracja – osiągaj coraz więcej

Ochraniacze piłkarskie skutecznie chronią Cię przed kontuzją, przez którą mógłbyś odpaść z rozgrywek lub treningów. W ten sposób stale polepszasz swoją formę. Twoja drużyna wie, że może na Tobie polegać. W ten sposób po raz kolejny zyskujesz większą pewność siebie, a przy okazji bezpieczeństwo dla swojego zdrowia.

Ochraniacze piłkarskie – oferta dla dzieci

Ochraniacze piłkarskie dla dzieci wymagają zastosowania specjalnych technik. Wszystko po to, by zapewnić jak najlepsze wyniki pod względem bezpieczeństwa i wytrzymałości. Oferowane przez nas dziecięce ochraniacze wyróżniają się unikatowym wyglądem. Dzięki temu łatwiej przekonać dzieci, by chroniły swoje nogi za pomocą ochraniaczy. Zapraszamy do przeglądania produktów na stronie, a w razie pytań – do kontaktowania się z naszymi pracownikami.

Powered by Comarch e-Sklep ®