Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Płeć

Kolor

Sortuj według
1

Getry piłkarskie adidas

Ochrona kostek i łydek jest bardzo ważna podczas gry w piłkę. Nawet niezamierzony faul może się skończyć dla Ciebie bolesnym otarciem skóry. Przed takimi otarciami chronią getry piłkarskie adidas – doskonałe, ciepłe i miękkie getry z nowoczesnego materiału.

Getry piłkarskie adidas – najlepsze modele

Strój piłkarza to nie tylko spodenki, koszulka i buty. Piłkarze często trenują i grają w getrach. Getry to nieodłączny element stroju piłkarskiego na ważnych meczach. Kolor getrów jest zawsze dopasowany do kolorystyki reszty stroju, co pozwala osiągnąć doskonały efekt estetyczny. Getry piłkarskie adidas są bez wątpienia jednymi z najlepszych getrów dostępnych na rynku. Jak wszystkie produkty marki adidas, cechują się wyjątkowo trwałością, modnym designem i wygodą użytkowania.

Sklep piłkarski no10.pl oferuje duży wybór getrów adidas. Znajdziesz u nas getry w różnych kolorach i stylach. Oferujemy białe, czarne, zielone, granatowe, czerwone, żółte, pomarańczowe i niebieskie getry piłkarskie adidas wykończone ściągaczami zdobionymi lampasami lub modele jednokolorowe. Wszystkie getry są wykonane z poliamidu z domieszką elastanu. Poliamid nie chłonie potu i bardzo dobrze odprowadza wilgoć ze skóry, a ponadto jest odporny na zniszczenia. W getrach część palcowa i piętowa została wzmocniona dla uzyskania jeszcze lepszej trwałości, a ściągacz tak zaprojektowany, by dobrze trzymał getry na miejscu, ale jednocześnie nie uciskał skóry i nie pozostawiał na niej śladów. Dodatkowym elementów getrów są specjalne panele wentylacyjne, gwarantujące odpowiednią cyrkulację powietrza nawet w bardzo ciepłe dni.

Skarpety piłkarskie adidas – dlaczego warto je nosić

Skarpety piłkarskie adidas nie są przeznaczone jedynie na mecze. Można w nich normalnie trenować, a nawet warto wkładać je na treningi. Grubsze getry chronią przed zimnem w chłodniejsze dni, a dzięki temu, że podtrzymują ochraniacze pośrednio przyczyniają się do ochrony przed otarciami i urazami piszczeli. Kolejnym zadaniem getrów jest zapobieganie przemieszczaniu się nagolenników. Ochraniacze goleni mogą się zsuwać podczas biegania lub upadków, a tym samym przestają spełniać swoje zadanie. Dzięki getrom nagolenniki lepiej się trzymają i zawodnik nie musi ich cały czas poprawiać. Skarpety piłkarskie adidas mają ogromny wpływ na poziom gry. Oczywiście ważne jest nie tylko samo noszenie getrów, ale też wybranie ich w odpowiedniej jakości.

Jakie skarpety dla piłkarzy wybrać

O ile w codziennym użytkowaniu bardzo dobrze sprawdzają się skarpety wykonane z bawełny, o tyle w przypadku gry w piłkę ten materiał nie zda egzaminu. Skarpety dla piłkarzy adidas są wykonane z poliamidu lub poliestru z domieszką elastanu i/lub nylonu. Poliester i poliamid są materiałami bardzo trwałymi, odpornymi na działanie promieniowania UV i na pranie, a w dodatku nie nasiąkają tak łatwo potem i szybko go usuwają. W sporcie takie cechy materiałów są bardzo ważne. Dzięki odpowiedniej konstrukcji skarpety dla piłkarzy adidas nie sprzyjają poceniu się stóp i gwarantują przyjemną suchość bez względu na to, jak intensywny jest trening. Bez wątpienia jako bestseller sklepu możemy uznać getry pikarskie adidas Milano.

Powered by Comarch e-Sklep ®