Filtry

Cena

Od
Do PLN

Rozmiar

Producent

Sortuj według

Piłka nożna NO10

Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem świata. W nogę grają miliony profesjonalnych i nieprofesjonalnych zawodników na całym świecie. Cała gra dosłownie toczy się wokół piłki. Dobra piłka to podstawa udanej gry. Jedną z takich świetnej jakości piłek jest piłka nożna NO10.

Piłka nożna NO10 – wysokiej klasy piłka w niskiej cenie

Pierwszy mecz piłki nożnej rozegrano w XII wieku, a miało to miejsce w Wielkiej Brytanii. Nikt nie powiedział jednak, że piłka nożna nie jest starsza i nie grali w nią starożytni Rzymianie czy Celtowie. Mimo upływu lat i zmiany zasad gry, jedno pozostało niezmiennie – do rozgrywek potrzebna jest piłka i to nie byle jaka.

Piłka nożna NO10 jest dostosowana charakterystyką do specjalnych wymagań. Wymagania te są różne w zależności od rozgrywek. Piłka musi mieć obwód od 68 cm do 70 cm, może ważyć od 410 do 450 gramów, a ciśnienie wewnątrz piłki musi wynosić 0,6 do 1,1 atmosfery. Piłki NO10 są dostępne w różnych rozmiarach i w większości przypadków są uszyte z 32 łat z PVC i skóry syntetycznej na bazie poliuretanu. Obecnie piłki zgrzewa się termicznie, co gwarantuje im bardzo wysoką trwałość. Każda piłka nożna NO10 jest produktem najwyższej jakości, wykonanym w odniesieniu do wszystkich standardów i z najwyższą dbałością o szczegóły.

Piłka do nogi NO10 – największe zalety

Wykończenie z poliuretanu sprawia, że piłka do nogi NO10 odznacza się długą żywotnością i można nią grać na różnych nawierzchniach, np. na betonie lub na naturalnej murawie. Dodatkowe przeszycia gwarantują zwartość konstrukcji i odporność na silne uderzenia. To piłka bardzo uniwersalna, o doskonałej zdolności odbicia i gwarantująca wyjątkowo precyzyjny, a w dodatku przewidywalny tor lotu. Gra tymi piłkami jest bardzo przyjemna, a ich stan nie pogarsza się nawet po dłuższym użytkowaniu.

Piłka do nogi NO10 jest dostępna w wielu wersjach. Możesz wybrać piłkę ręcznie szytą lub klejoną. Piłki są dostępne w różnych rozmiarach – 1, 3 4 i 5. Piłka w rozmiarze 1 jest przeznaczona dla rozgrywek juniorskich (podobnie jak piłka w rozmiarze 3). Jest to piłka najmniejsza (obwód do 62 cm). Piłka w rozmiarze 5 jest przeznaczona do rozgrywek seniorów (czasami w takich rozgrywkach wykorzystuje się też piłkę w rozmiarze 4).

Tanie piłki nożne

Jeśli chcesz tanio kupić piłkę do piłki nożnej, to z pewnością warto zapoznać się dokładnie z ofertą piłek NO10. Te tanie piłki nożne mają wbrew pozorom bardzo dobrą jakość. Większość piłek ma podobną stylistykę – są białe z kolorowymi motywami lub zielone albo żółte. Kolorowe modele piłek są przeznaczone typowo do gry na ośnieżonej nawierzchni. Na takiej nawierzchni biała piłka jest zbyt mało widoczna i rekomenduje się użycie piłki w kontrastującym kolorze. Kupując tanie piłki nożne, wcale nie rezygnujesz z jakości. Wbrew pozorom oszczędność nie musi się wiązać z obniżeniem jakości piłki. W tym przypadku zyskujesz świetną korelację jakości do ceny. Piłki są naprawdę tanie, ale bardzo solidnie wykonane i z pewnością będą dobrze służyć przez długi czas.

Powered by Comarch e-Sklep ®