Filtry

Cena

Od
Do PLN

Rozmiar

Producent

Sortuj według

Piłka nożna Spokey Shadow 835932

-6%

1

Piłka do nogi - kiedyś i dziś

Dobra piłka do „nogi” to z pewnością największy atrybut każdego piłkarza – zarówno profesjonalisty, jak i amatora. Pierwsze piłki nożne wykonywano z materiałów zwierzęcych i z kauczuku, ale technika poszła do przodu i dziś najlepsze piłki, takie jak np. piłka nożna Spokey są wykonane w znacznie nowocześniejszy i trwalszy sposób.

Piłka nożna Spokey

W ofercie marki Spokey znajdziesz szereg akcesoriów i sprzętu sportowego. Jednym z najpopularniejszych produktów tej marki jest piłka nożna Spokey. Ta piłka jest dostępna w wielu różnych wariantach. Każda piłka jest wykonana z solidnych materiałów i w taki sposób, by cechowała się maksymalną trwałością.

Piłka do piłki nożnej Spokey

Do produkcji piłek Spokey wykorzystuje się materiał PVC i skórę syntetyczną, a materiał konstrukcyjny piłek jest czterowarstwowy, co gwarantuje dużą wytrzymałość. Piłka do piłki nożnej Spokey w zależności od modelu może być wykorzystywana do gry na naturalnej lub sztucznej nawierzchni. Jedne modele są szyte, inne klejone, ale każdy cechuje się świetną jakością wykonania.

Powered by Comarch e-Sklep ®