Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Płeć

Sortuj według
1

Dresy Nike – najwyższa jakość wykonania

Dresy to już nie tylko rodzaj ubioru – to dla niektórych styl życia. To wygoda, poczucie swobody oraz możliwość podejmowania dowolnej aktywności fizycznej. Dresy Nike to bez wątpienia jedne z najlepszych dresów na rynku. Cechują się precyzją wykonania, różnorodnością dostępnych modeli oraz wysokim poziomem trwałości.

Dresy piłkarskie Nike

Na treningu czy meczu piłkarze nie wystąpią w garniturach ani w jeansach – potrzebują wygodnych dresów, a jednymi z najlepszych są dresy piłkarskie Nike. Komplety spodni i bluz dresowych Nike zostały wykonane z zastosowaniem nowoczesnych tkanin i technologii w taki sposób, by zwiększały komfort podczas gry, minimalizowały skutki pocienia się i ułatwiały wykonywanie nawet największych ewolucji z piłką. Dres nie może ograniczać, mamy się w nim czuć jak w drugiej skórze i firma Nike dąży do tego, by jej produkty były na tyle uniwersalne, żeby sprawdzały się u każdego.

W ofercie sklepu piłkarskiego no10.pl znajdziesz wiele modeli dresów Nike. Każdy z kompletów dresowych jest zaprojektowany i wykonany w sposób zwiększający ergonomię. W dresach Nike można się czuć swobodnie, ale jednocześnie ciepło. Wartymi uwagi liniami dresów Nike są przede wszystkim:

  • Nike Academy 16 Knit Trucksuit – te dwukolorowe dresy są dostępne w rozmiarach dla dorosłych oraz dla juniorów. Komplet składa się z granatowych lub czarnych spodni dresowych i bluzy w kolorze żółtym, granatowym, zielonym lub czerwonym.
  • Nike Dry Academy 18 – te dresy Nike zostały wyprodukowane z zastosowaniem technologii Dri-FIT ułatwiającej odprowadzanie wilgoci. Technologia wykonania sprawia, że dresy sprawdzają się nawet podczas najbardziej intensywnych treningów. Komplety są dostępne z bluzami w kolorach białym, czarnym, granatowym, niebieskim, zielonym i czerwonym.

Wybór idealnego dresu

Dres może się wydawać tylko strojem, a więc kwestią niemającą żadnego wpływu na styl gry i osiągane wyniki, ale jest wprost przeciwnie. To, jak czuje się piłkarz, ma ogromny wpływ na jego sposób gry, zaangażowanie, samopoczucie, a tym samym na efekty. Dobrze dobrane dresy warunkują wygodę, która jest niezbędna zarówno podczas treningu, jak i w czasie meczu o wszystko.

Kroje i materiały wykonania dresów zmieniały się na przestrzeni lat. Wraz z postępem technologicznym zmianie uległ także proces produkcji odzieży, a producenci doskonale zdają sobie sprawę z tego, że sportowcy mają w tej materii zdecydowanie większe oczekiwania, niż statystyczny Kowalski. Dresy piłkarskie Nike są tak wykonane, by nie nasiąkały potem, dobrze go odprowadzały, a jednocześnie gwarantowały odpowiedni komfort termiczny. Wychłodzenie organizmu spowodowane przesiąknięciem odzieży mogłoby mieć dla sportowca katastrofalne skutki. Nike dąży do tego, by oferować sportowcom odzież najlepszego gatunku, w przy tym odporną na rozciąganie i blaknięcie.

Powered by Comarch e-Sklep ®