Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Linia

Poziom

Typ butów

Sortuj według

Buty piłkarskie adidas Predator Freak.3 TF Junior FY1039

-35%

Buty piłkarskie adidas X Ghosted.3 LL FG Jr FY7281

-35%

Buty piłkarskie adidas X Ghosted.3 LL FG Jr FY7281

174,50 PLN 269,00 PLN 174,50 PLN

Buty piłkarskie adidas X Ghosted.1 FG Jr FW6956

-35%

Buty piłkarskie adidas X Ghosted.1 FG Jr FW6956

259,50 PLN 399,00 PLN 259,50 PLN

Buty piłkarskie adidas X Speedflow.3 LL TF Jr FY3255

-35%

Buty piłkarskie Puma Ultra 3.3 IT Junior 106591 01

Buty piłkarskie Puma Ultra 3.3 IT Junior 106591 01

199,00 PLN 289,00 PLN 199,00 PLN

Buty piłkarskie adidas X Speedflow.3 LL TF Junior FY3254

-35%

Buty piłkarskie adidas X Speedflow.3 LL FG Junior FY3256

-35%

Buty piłkarskie Puma Ultra 3.4 TT Junior 106740 01

Buty piłkarskie Puma Ultra 3.4 TT Junior 106740 01

209,00 PLN 299,00 PLN 209,00 PLN

Jakie buty na start

Rodzice małych piłkarzy muszą skompletować dla nich wyprawkę jeszcze przed pierwszym treningiem. Najpilniej powinni skupić się na doborze odpowiednich butów. To od nich zależy wygoda i bezpieczeństwo malucha. Oryginalne modele od cenionych producentów dają większą pewność, że wynik meczu będzie sprzyjający – dla naszego małego futbolisty i jego drużyny.

Jakie są dziecięce buty piłkarskie Nike

Bezpieczne i solidne. Nie zostawiają śladu na powierzchni i cechują się lepszą przyczepnością do podłoża. Chronią dziecko przed upadkiem. Niektóre modele posiadają system wspierania stopy oraz zabezpieczenie przed kontuzjami w wyniku nagłych zwrotów. Stopy malucha są bezpieczne nawet w czasie podskoków czy szybkiego dryblingu do bramki. Wygodne. Dopasowane do stopy buty piłkarskie Nike można swobodnie dobrać do oczekiwań. Dzięki specjalnej teksturze na zewnętrznej części buta stopa wchodzi w lepszy, ściślejszy kontakt z piłką. Mały gracz gra skutecznie i precyzyjnie, co zauważa trener, jak i drużyna. Maluch szybciej wyprzedza innych. Wytrzymałe. Wysoka jakość materiałów, które przepuszczają powietrze, a jednocześnie chronią przed kontuzjami w wyniku zbyt mocnego uderzenia. Syntetyczne materiały są łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu można szybko przywrócić buty do odpowiedniego stanu nawet po całym dniu spędzonym na murawie. Elastyczne. Projektowanie dziecięcego obuwia wymaga wzięcia pod uwagę tego, że dzieci dalej rosną. Oferujemy buty, które dobrze dopasowują się do kształtu i rozmiaru stopy malucha. Żadnego uciskania, za to maksimum komfortu. Lekkie. Każdy młody piłkarz lubi to uczucie, gdy biegnąc po murawie wyzbywa się wszystkich ograniczeń. Nasze buty sprzyjają swobodzie i nabieraniu szybkich prędkości. Maluch nie czuje, że ma je na stopie, a mimo to one są tam dalej i zapewniają mu zabezpieczenie przed urazami. Modne. W tworzeniu butów dla dzieci równie ważna ich wizualna strona. Prawdziwi mali fani piłki nożnej marzą o tym, by nosić tę samą parę butów co jeden z ich idoli. Obuwia znanych marek są reklamowane przez najbardziej znaczących sportowców na świecie. Dobry design to jednak nie tylko wygląd. Równie ważny jest sposób zapięcia – prezentowane przez nas buty zakłada się szybko i wygodnie. Uniwersalne. Dzieci kochają buty piłkarskie Adidas, bo dają im wygodę i fajnie wyglądają. Maluch może z powodzeniem nosić buty piłkarskie poza boiskiem. Dzięki takiej jednorazowej inwestycji zyskuje parę butów na różne okazje.

Dopasowane buty piłkarskie adidas

Oryginalne, markowe buty to wynik skrupulatnego planowania, testów i konsultacji. Nierzadko powstają one w wyniku wielu rozmów z profesjonalnymi piłkarzami. Buty piłkarskie od renomowanego producenta stanowią rozwiązanie problemów, z jakimi mierzą się gracze na arenach międzynarodowych. Z pewnością pomogą również amatorom, a potem wzniosą ich grę na światowy poziom. Nasze buty dla dzieci Wygoda w środku, ciekawy wygląd na zewnątrz, a do tego bezpieczeństwo, lekkość i elastyczność – taka jest definicja naszych butów piłkarskich dla dzieci.

Powered by Comarch e-Sklep ®