Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Sortuj według

Płotki treningowe - niezbędny sprzęt treningowy

Bieg przez płotki, slalom z przeskakiwaniem płotków, przechodzenie pod płotkami – pomysłów na wykorzystanie płotków jest wiele. Płotki treningowe pozwalają bardzo urozmaicić treningi i uczynić je zdecydowanie efektywniejszymi. Wykorzystanie płotków może być bardzo różnorodne, więc ten sprzęt przyda się z pewnością w każdej szkole i w każdym klubie sportowym. Płotek to tani sprzęt, który posłuży w klubie przez lata.

Płotki treningowe - w jaki sposób efektywnie je wykorzystywać

Do grupy tanich, ale jednocześnie bardzo funkcjonalnych i niezwykle efektywnych akcesoriów i sprzętów sportowych należą bez wątpienia płotki treningowe. Takie płotki pozwalają ćwiczyć koordynację ruchową, przyspieszenie oraz szybkość zawodników. Przeszkody w postaci płotków wymuszają zastosowanie różnorodnych technik treningowych i tym samym przyczyniają się do zwiększenia umiejętności na boisku. Płotki treningowe mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Można je wykorzystywać do nauki poprawnej techniki biegu oraz do kształtowania właściwej pracy nóg. Takie płotki stosuje oczywiście nie tylko w indywidualnych treningach, ale również podczas gier i zabaw grupowych, np. w celu ułożenia torów przeszkód lub specjalnych sekwencji czy do rozdzielania konkretnych obszarów pola gry.

Płotki do treningu piłkarskiego

Płotki dostępne w sklepie internetowym No10.pl są wyprodukowane z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Cechą tych płotków jest ponadto bardzo niska waga, więc można je bez problemu przenosić i ustawiać w dowolne konfiguracje. Płotki do treningu piłkarskiego mają różne wysokości. Znajdziesz u nas płotki o wysokości 15, 23, 30 i 40 cm. To zróżnicowanie wysokości jest dostosowane do wieku trenujących. W przypadku treningu dzieci zastosowanie mają płotki o wysokości 15 cm, młodzież trenuje z płotkami o wysokości 23-30 cm, natomiast płotki do treningu piłkarskiego o wysokości 40 cm są przeznaczone dla dorosłych graczy. Oczywiście istnieje też możliwość zastosowania niższych płotków w przypadku seniorskich treningów, dlatego że zwiększa to różnorodność ćwiczeń.

Powered by Comarch e-Sklep ®