Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Płeć

Kolor

Sortuj według
1

Getry piłkarskie Nike

Wyposażenie piłkarza determinuje jego komfort gry, a tym samym osiągnięcia. Im lepsze rzeczy masz na sobie, tym jest Ci wygodniej i tym bardziej możesz się skoncentrować na sposobie gry. Niebagatelne znaczenie ma w tym przypadku ochrona stóp. Niezbędne w tym zakresie są getry piłkarskie Nike.

Getry piłkarskie Nike – doskonała jakość w korzystnej cenie

Getry piłkarskie powinieneś zakładać nie tylko wtedy, gdy uczestniczysz w rozgrywkach na najwyższym szczeblu lub grasz rekreacyjnie z kolegami, ale i podczas treningów, które pozwalają Ci doskonalić technikę dryblingu, ataku czy odbierania piłki z lotu, zatem rodzących ryzyko powstania urazu. Getry piłkarskie Nike sięgają do kolan, chroniąc skórę przed otarciami i podrażnieniami, o które przecież nie trudno w czasie zaciętego pojedynku o piłkę i pozwalają przytrzymać ochraniacz piłkarski. W ofercie marki Nike znajdziesz doskonałej jakości getry produkowane z mieszkanki tkanin o bardzo dobrych właściwościach użytkowych. Getry są dostępne w wielu kolorach (białe, pomarańczowe, zielone, niebieskie, różowe, żółte, czerwone, granatowe, czarne). Są niezwykle lekkie i elastyczne, więc doskonale dopasowują się do kształtu ciała. Dzięki zastosowaniu technologii Dri-Fit getry od Nike doskonale odprowadzają wilgoć i pozwalają na maksymalne zachowanie higieny nawet podczas bardzo trudnego meczu.

Skarpetki piłkarskie Nike

W sklepie No10.pl znajdziesz też trwałe skarpetki piłkarskie Nike. Skarpety sprawdzają się przede wszystkim podczas treninów, które doskonalą nie technikę, a kondycję i precyzję, czyli wówczas, kiedy ćwiczysz w pojedynkę z akcesoriami treningowymi (potki, pachołki) i nie potrzebujesz ochrony piszczeli. W przypadku skarpet zastosowano taki sam materiał konstrukcyjny, jak przy produkcji getrów, więc są one również elastyczne, miękkie i przewiewne. To doskonały wybór dla mężczyzn, którzy chcą sobie zagwarantować stylowy wygląd i ochronę w każdej minucie gry.

Powered by Comarch e-Sklep ®