Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Sortuj według

Znaczniki piłkarskie

W grach zespołowych często pojawia się problem z odróżnieniem zawodników poszczególnych drużyn czy zespołów. Jest to szczególnie trudne, kiedy gracze nie mają drużynowych strojów. Na szczęście nie muszą ich mieć, bo równie dobrze można wtedy zastosować znaczniki piłkarskie.

Znaczniki piłkarskie – niezbędne na boisku

Znaczniki piłkarskie to lekkie i przewiewne kamizelki w różnych kolorach. Dzięki tym kamizelkom można odróżnić zawodników poszczególnych drużyn. Trudno jest celnie podać, jeśli nie wiemy, czy czasami nie podajemy przeciwnikowi i nie narażamy się tym na stratę punktu. Znaczniki świetnie sprawdzają się podczas gier zespołowych, np. w szkołach, na zawodach sportowych, na koloniach lub na wyjazdach integracyjnych. Takie znaczniki to niezbędne wyposażenie każdej szkoły, ośrodka kolonijnego i klubu sportowego. Znaczniki piłkarskie są bardzo trwałe. Mimo lekkości są wykonane z syntetycznych materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, nie blakną pod wpływem prania i działania promieni UV oraz nie pochłaniają potu. Kamizelki są dostępne w uniwersalnych rozmiarach, dzięki czemu pasują na różne sylwetki.

Kamizelki piłkarskie

W sklepie kibica no10.pl kupisz doskonałe kamizelki piłkarskie w różnych kolorach. Oferta obejmuje białe, żółte, czerwone, pomarańczowe, granatowe, zielone i niebieskie kamizelki piłkarskie. Do wyboru masz produkty marek Givova i NO10 w rozmiarach od S do XL. Kamizelki bardzo szybko schną i są odporne na zaplamienie. Spotkanie z mokrą trawą nie jest dla nich zagrożeniem, bo ślady zabrudzeń znikają nawet po wypraniu kamizelek w chłodnej wodzie. Dodatkowo znaczniki bardzo szybko schną i nie trzeba ich prasować.

Kamizelki sprawdzą się bardzo dobrze podczas gry w piłkę nożną, w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę, zbijaka, piłkę plażową i wodną, hokeja na lodzie i na trawie, rugby oraz baseball. Niskie ceny znaczników pozwalają Ci wyposażyć klub w korzystnej cenie, a jednocześnie zyskać pewność, że kamizelki będą w nim służyć świetnie przez długi czas.

Powered by Comarch e-Sklep ®