Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Poziom

Typ butów

Sortuj według

Halówki Puma dla dzieci – największy wybór, najniższe ceny

Gra w piłkę nożną to jedna z najczęściej wybieranych przez dzieci dyscyplin sportowych. Wielu małych chłopców marzy o tym, by być jak Lewandowski czy Messi a w osiągnięciu takiego poziomu pomoże im przede wszystkim dobre wyposażenie, w tym solidne halówki Puma dla dzieci.

Halówki Puma dla dzieci – jak wybrać

Przedstawiamy kilka aspektów, które trzeba brać pod uwagę podczas wyboru.

  • Rozmiar – halówki wybiera się nieco inaczej niż korki. W przypadku tych butów dopasowanie powinno być niemalże „na styk”. Halówki Puma dla dzieci nie mogą być ani o pół rozmiaru większe od rozmiaru stopy. Tylko idealne dopasowanie gwarantuje, że dziecko będzie czuło wygodę a ryzyko urazu stawu skokowego lub śródstopia będzie zminimalizowane.
  • Rodzaj cholewki i materiał wykonania – najlepiej wybierać halówki szmaciane – w przeciwieństwie do skórzanych lepiej dopasowują się do stóp i dodatkowo gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza.
  • Rodzaj podeszwy – gra na hali znacząco różni się od gry na trawie. Każdy zawodnik musi dysponować butami, które mają wystarczająco odporną, ale jednocześnie elastyczną podeszwę. Zdecydowanie najlepiej oceniane są gumowe podeszwy, bo nie ścierają się tak szybko, a dodatkowo nie zawyżają niepotrzebnie ciężaru butów.

Korki Puma dla dzieci – idealne na trawę

Jeżeli dziecko będzie od czasu do czasu grać również na trawie, potrzebne mu są korki Puma dla dzieci. Te buty są przystosowane konstrukcją typowo do gry na naturalnej nawierzchni i mają w podeszwach specjalne wypustki. Korki Puma dla dzieci gwarantują stabilność kroków i zwrotność nawet na dość grząskiej nawierzchni.

Powered by Comarch e-Sklep ®