Nike Future LAB

Nike wchodzi w nowy rok z nową kolekcją butów piłkarskich. Jaka ona jest? To, co łączy wszystkie buty wchodzące w skład paczki Nike Future Lab to kolor ... fluorescencyjna czerwień (Laser Crimson) i wiele innowacyjnych technologi. Flyknit, NikeGrip i Anti-Clog to tylko niektóre z nich. Te buty będą nosić w tym roku wszyscy najlepsi piłkarze! Czytaj dalej, a przekonasz się, dlaczego.

Nike Phantom

Nowe Nike Phantom wprowadzą Cię w inny wymiar precyzji uderzeń na boisku. Grając w nich, to Ty decydujesz, w którym kierunku poleci piłka.

Cholewka z teksturowanymi strefami, które znajdują się dokładnie tam, gdzie są potrzebne – tekstura na podbiciu pomoże w przyjmowaniu piłki. Wzdłuż zewnętrznej części buta tekstura ma pomóc w finezyjnych dryblingach i nieprzewidywalnych podaniach.

Chowany pod kołnierzem system wiązania Ghost Lace zapewni dokładniejsze dopasowanie buta do stopy, a kontakt z piłką wkroczy na wyższy poziom.

Podeszwa AG-Pro zagwarantuje maksymalną przyczepność i zwrotność podczas gry, uniemożliwiając przywieranie błota i cząstek murawy.
Nike Mercurial

Bądź jeszcze szybszy, grając w ultralekkich i mega wytrzymałych korkach Nike Mercurial. Mercurial z paczki Nike Future Lab pozwoli Ci dominować na boisku dzięki szybkości i zwinności.

Innowacyjna przędza, z której stworzono cholewkę Flyknit sprawia, że but jest lżejszy i wytrzymalszy od poprzedniej wersji. W celu uzyskania jeszcze lepszej kontroli nad piłką niezależnie od warunków panujących na boisku, na cholewkę została nałożona powłoka ACC.

Podeszwa w przedniej części Mercurial wyposażona została w strefę Nike Aerotrak, wyróżniającą się drobnymi nacięciami. Kanciaste korki w połączeniu z nową konstrukcją podeszwy pozwalają na błyskawiczne przyspieszenie i zawrotnie szybkie zmiany kierunku biegu.
Nike Tiempo

Kontakt z piłką jeszcze nigdy nie był tak precyzyjny. Nike Tiempo stworzone z legendarnej kangurzej skóry gwarantują nieporównywalne czucie piłki. Pozbawiona szwów cholewka sprawi, że zawładniesz piłką w każdych warunkach pogodowych.

Klasyczna czerwień i biel z czarnymi dodatkami na pewno wyróżni Cię na boisku. Konstrukcja Flyknit, zaprojektowana tak, aby zapewnić idealne dopasowanie do stopy. Teksturowana przednia część buta Nike Tiempo i technologia All Conditions Control (ACC) zapewni kontrolę nad piłką nawet na mokrej nawierzchni.

Podeszwa Hyperstability z technologią Anti-Clog uniemożliwiającą gromadzenie się błota między korkami, gwarantuję stabilność i umożliwia szybkie zwroty i zrywy. Bądź niedościgniony w nowych butach piłkarskich Nike Tiempo.

Powered by Comarch e-Sklep ®