Po kolekcji Rising Fire przyszedł czas na nową odsłonę butów Nike – kolekcję Always Forward (z ang. zawsze do przodu). Tym razem amerykański producent postawił na moc koloru.

Nowa kolekcja z jednej strony zdefiniowana została energetyzującym kolorem Volt na nowiutkim bucie Mercurial, a z drugiej spokojnym, zimnym kolorem „Racer Blue”, który zobaczymy na modelach Phantom VSN, Hypervenom oraz Tiempo Legend.

Motywem przewodnim kolekcji jest istota gry w piłkę nożną, czyli ruch do przodu – w kierunku bramki przeciwnika. Jakikolwiek jest styl Twojej gry – czy jesteś odważnym, bezkompromisowym i nieprawdopodobnie szybkim zawodnikiem czy też chłodnym, opanowanym strategiem o niezwykłej precyzji ruchu, wyjdź naprzeciw wszelkim przeszkodom i ruszaj do przodu!

Co znajdziemy w nowej kolekcji Nike?

Wszystkie najważniejsze modele zyskały kolorystycznie nowe oblicze. Technologicznie nie różnią się jednak od poprzednich edycji tychże butów.

Z jednej strony znajdziemy w niej mistrza prędkości - buty Mercurial Superfly w odważnej, bezkompromisowej kolorystyce, która jest odzwierciedleniem charakteru noszących je zawodników, takich jak Mbappé czy Lieke Martens. Zawodników, którzy nie czekają na nadarzające się okazje, lecz te okazje kreują. Po drugiej stronie, jest w niej mistrz precyzji – Nike Phantom VSN – stylowy, niebiesko-srebrny, swoim kolorem nawiązujący do legendarnego modelu R9 Mercurial z 1998 roku. Odzwierciedla styl gry takich zawodników jak: Coutinho czy Mallory Pugh. Oni nie dają się ponieść emocjom. W najbardziej emocjonujących momentach gry zaskakują przeciwników swoim wewnętrznym spokojem.

Poza wymienionymi powyżej, w skład kolekcji wchodzą również: Nike Hypervenom oraz klasyczne buty piłkarskie Tiempo Legend – oba utrzymane w tej samej, chłodnej, niebieskiej kolorystyce wzbogaconej o czarne, srebrne bądź białe detale.

A Ty na co postawisz? Na moc i energię płynącą z jaskrawo żółto-zielonych butów Nike Mercurial czy też na uspokajający wpływ niebieskiego, który odnajdziesz w pozostałych modelach?

Powered by Comarch e-Sklep ®