Filtry

Cena

Od
Do PLN

Rozmiar

Producent

Sortuj według
1

Rękawice bramkarskie Nike

Rękawice bramkarskie są podstawowym wyposażeniem bramkarza. Dosłownie nie wyobrażamy sobie zawodnika stojącego na bramce bez takich rękawic, bo jego chwyt nie byłby tak pewny a dłonie tak dobrze chronione. Ze wszystkich rękawic dostępnych na rynku ogromną popularnością cieszą się rękawice bramkarskie Nike. Te rękawice są nie tylko trwałe, ale też wykonane w designerski sposób i z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.

Rękawice bramkarskie Nike dla amatorów i profesjonalistów

W ofercie sklepu No10.pl znajdziesz różne typy rękawic bramkarskich. Zarówno modele przeznaczone typowo dla profesjonalistów, jak i te skonstruowane z myślą o amatorach. Różne ceny rękawic pozwalają dopasować konkretne rozwiązanie ściśle do swoich potrzeb i budżetu. Oferta rękawic Nike obejmuje między innymi rękawice;

  • GK Match – tańsze modele rękawic przeznaczone typowo dla osób rozpoczynających dopiero swoją przygodę z bramką;
  • GK Grip – nieco droższe i lepszej jakości rękawice dla osób, które potrzebują bardziej wytrzymałych akcesoriów.

W ofercie znajdziesz zarówno rękawice bramkarskie Nike dla dorosłych, jak i te w rozmiarach juniorskich. Mnogość kolorów i stylów rękawic pozwoli Ci dopasować konkretny model do swojego stroju. Cechą charakterystyczną wszystkich rękawic jest obecność dużego logotypu Nike na zewnętrznej stronie.

W No10.pl znajdziesz rękawice treningowe i meczowe. Rękawice treningowe są przede wszystkim bardzo wytrzymałe i zwiększają chwytność, natomiast meczowe mają bardzo dobrą jakość i są stanie sprawdzić się w każdych warunkach. Wybierz spośród kilku różnych krojów rękawic – do wyboru masz te o kroju flat, negative oraz rollfinger.

Korzyści ze stosowania rękawic bramkarskich

Rękawice bramkarskie przede wszystkim chronią dłonie bramkarzy. Usztywniają dłonie i nadgarstki, więc tym samym minimalizują ryzyko urazów w obrębie stawu promieniowo-nadgarstkowego. Rękawice osłaniają nadgarstek, więc nijako ograniczają zakres ruchu, tym samym zmniejszając ryzyko „wybicia” nadgarstka. Dodatkowo rękawice zwiększają powierzchnię chwytną – dłoń jest po prostu większa, a czasami to właśnie milimetry przesądzają o tym, czy da się uchronić bramkę przed trafieniem gola przez przeciwników. Dodatkowo w rękawicach bramkarz ma pewniejszy chwyt, jego dłonie są usztywnione, więc może skuteczniej zatrzymać piłkę. Dzięki zastosowaniu rękawic siła uderzenia piłki jest zamortyzowana i mniej odczuwalna przez bramkarza. Te zalety wystąpią jednak tylko wtedy, kiedy rękawice będą dopasowane do wielkości dłoni piłkarza.

Rękawice bramkarskie nie mogą być nigdy za małe, bo będą uciskać i krępować ruchy, ani za duże, bo będą spadać i zamiast pomagać – przeszkodzą w skutecznej obronie. Firma Nike przez cały czas udoskonala swoje rękawice, by te spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających zawodników. Oferuje nowe materiały konstrukcyjne, coraz solidniejsze sposoby szycia i wytrzymałe wypełnienia z lateksu, z pianki soft lub supersoft, oraz z pianki z domieszką naturalnego lateksu.

Powered by Comarch e-Sklep ®