Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Sortuj według

Rękawice bramkarskie Nike

Rękawice bramkarskie są podstawowym wyposażeniem bramkarza. Dosłownie nie wyobrażamy sobie zawodnika stojącego na bramce bez takich rękawic, bo jego chwyt nie byłby tak pewny a dłonie tak dobrze chronione. Ze wszystkich rękawic dostępnych na rynku ogromną popularnością cieszą się rękawice bramkarskie Nike. Te rękawice są nie tylko trwałe, ale też wykonane w designerski sposób i z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.

Rękawice bramkarskie Nike dla amatorów i profesjonalistów

W ofercie sklepu No10.pl znajdziesz różne typy rękawic bramkarskich. Zarówno modele przeznaczone typowo dla profesjonalistów, jak i te skonstruowane z myślą o amatorach. Różne ceny rękawic pozwalają dopasować konkretne rozwiązanie ściśle do swoich potrzeb i budżetu. Oferta rękawic Nike obejmuje między innymi rękawice;

  • GK Match – tańsze modele rękawic przeznaczone typowo dla osób rozpoczynających dopiero swoją przygodę z bramką;
  • GK Grip – nieco droższe i lepszej jakości rękawice dla osób, które potrzebują bardziej wytrzymałych akcesoriów.

W ofercie znajdziesz zarówno rękawice bramkarskie Nike dla dorosłych, jak i te w rozmiarach juniorskich. Mnogość kolorów i stylów rękawic pozwoli Ci dopasować konkretny model do swojego stroju. Cechą charakterystyczną wszystkich rękawic jest obecność dużego logotypu Nike na zewnętrznej stronie.

W No10.pl znajdziesz rękawice treningowe i meczowe. Rękawice treningowe są przede wszystkim bardzo wytrzymałe i zwiększają chwytność, natomiast meczowe mają bardzo dobrą jakość i są stanie sprawdzić się w każdych warunkach. Wybierz spośród kilku różnych krojów rękawic – do wyboru masz te o kroju flat, negative oraz rollfinger.

Korzyści ze stosowania rękawic bramkarskich

Rękawice bramkarskie przede wszystkim chronią dłonie bramkarzy. Usztywniają dłonie i nadgarstki, więc tym samym minimalizują ryzyko urazów w obrębie stawu promieniowo-nadgarstkowego. Rękawice osłaniają nadgarstek, więc nijako ograniczają zakres ruchu, tym samym zmniejszając ryzyko „wybicia” nadgarstka. Dodatkowo rękawice zwiększają powierzchnię chwytną – dłoń jest po prostu większa, a czasami to właśnie milimetry przesądzają o tym, czy da się uchronić bramkę przed trafieniem gola przez przeciwników. Dodatkowo w rękawicach bramkarz ma pewniejszy chwyt, jego dłonie są usztywnione, więc może skuteczniej zatrzymać piłkę. Dzięki zastosowaniu rękawic siła uderzenia piłki jest zamortyzowana i mniej odczuwalna przez bramkarza. Te zalety wystąpią jednak tylko wtedy, kiedy rękawice będą dopasowane do wielkości dłoni piłkarza.

Rękawice bramkarskie nie mogą być nigdy za małe, bo będą uciskać i krępować ruchy, ani za duże, bo będą spadać i zamiast pomagać – przeszkodzą w skutecznej obronie. Firma Nike przez cały czas udoskonala swoje rękawice, by te spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających zawodników. Oferuje nowe materiały konstrukcyjne, coraz solidniejsze sposoby szycia i wytrzymałe wypełnienia z lateksu, z pianki soft lub supersoft, oraz z pianki z domieszką naturalnego lateksu.

Powered by Comarch e-Sklep ®