Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Sortuj według

Bluza bramkarska Nike

Bramkarz jest najbardziej wyróżniającym się piłkarzem na boisku. Strój, jaki ma na sobie, sprawia, że zwraca on an siebie uwagę każdego. Jest to istotne, gdyż pozostali zawodnicy muszą mieć możliwość szybkiego zidentyfikowania pozycji bramkarza. Napastnicy muszą widzieć gdzie strzelać, by piłka trafiła do siatki mijając bramkarza. Obrońcy, czy bramkarz jest w dogodnej pozycji do obrony strzału. Bramkarz przez większość czasu stoi w bramce, co daje mu przywilej noszenia cieplejszej odzieży, bluzę i długie spodnie. Bluza bramkarska Nike będzie idealnym rozwiązaniem, zabezpieczy bramkarza przed chłodem i innymi warunkami atmosferycznymi.

Bluza bramkarska Nike – jaką wybrać

Bramkarz przy wyborze bluzy bramkarskiej Nike nie musi się ograniczać do kolorów, w jakich grają inni zawodnicy na boisku. Może wybierać w stonowanych ciemnych kolorach, jak i w żywych, jaskrawych neonowych odcieniach. Materiał, z którego jest wykonana bluza bramkarska Nike, powinien zabezpieczać go przed wychłodzeniem organizmu i zapewnić odpowiednie odprowadzanie wilgoci. Bluza bramkarska Nike musi być dopasowana rozmiarem, nie może być zbyt luźna, może wtedy przeszkadzać w chwytaniu piłki. Zbyt ciasna bluza może ograniczać ruchy bramkarza. Bluza bramkarska Nike posiada wszyte piankowe ochraniacze na łokciach, które zabezpieczą przed urazami podczas upadku i pozwolą czuć się pewnie podczas ekwilibrystycznych parad bramkarskich.

Bluza bramkarska Nike junior

W ofercie posiadamy również bluzy bramkarskie Nike junior. Posiadają te same cechy jak bluzy dla dorosłych piłkarzy, lecz rozmiary przyporządkowane będą do dziecięcej rozmiarówki. W pełni zabezpieczą młodych bramkarzy przed chłodem i niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Wszyte piankowe ochraniacze zapewnią bezbolesne upadki, a ogrom kolorów bluz bramkarskich Nike junior sprawi, że każdy mały bramkarz dopasuję ją do swojego indywidualnego stylu.

Powered by Comarch e-Sklep ®