Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Sortuj według

Puma Future – przyszłość nadeszła dzisiaj

Mimo iż zawodników w drużynie piłkarskiej jest 11 i za każdym wygranym meczem stoi gra całej drużyny, to bez wątpienia gra jednostek jest bardzo istotna. Dla takich indywidualności, których popisy oglądamy na boisku, zostały stworzone one lanki Puma Future. Napastnik popisujący się serią zwodów i trików, by tuż za moment umieścić piłkę w siatce, czy obrońca starający się doścignąć nacierającego napastnika i nie dać mu się wykiwać. To oni potrzebują i to dla nich zostały zaprojektowane buty przyszłości lanki Puma Future.

Puma Future – wzorowe dopasowanie

Buty juniorskie Puma Future cechuje unikatowa cholewka. Zaprojektowana i stworzona tak, by zadowolić najbardziej wybrednych graczy. Cholewkę wykonano z elastycznego i usztywnionego w najważniejszych miejscach materiału, który pokryto siateczką NETFIT. Strategiczne miejsca, które wyróżniają buty juniorskie Puma Future to pięta i przednia część cholewki. Zostały one wzmocnione tworzywem sztucznym TPU (materiał wykorzystywany do wzmacniania butów trekkingowych). Tworzywo TPU wykorzystano również do pokrycia idealnie wymierzonej strefy najczęstszego kontaktu buta z piłką, co umożliwia precyzyjne podania i celne strzały. Juniorskie lanki Puma Future otrzymały nową wersję skarpety evoKNIT, która jeszcze lepiej zabezpiecza kostkę, a miękki materiał, z jakiego została wykonana, nie ogranicza ruchów i pozwala na finezyjne zwody czy dynamiczne zmiany kierunku dryblingu.

Puma Future – futurystyczny wygląd i pełen indywidualizm

Lanki Puma Future w świecie piłkarskim zyskały miano protagonisty pod względem możliwości indywidualnego wiązania w systemie NETFIT. Dzięki tej technologii zawodnik może sznurować korki w dowolny sposób. Cholewka, na której znajduje się siatka z otworami do sznurowania, umożliwiająca idealne dopasowanie buta do stopy. System NETFIT pozwala wyróżnić się piłkarzowi, eksperymentowanie z wiązaniem może ukazać buty juniorskie Puma Future w jeszcze bardziej futurystyczny sposób. Łącząc ten oryginalny system wiązań z niebanalnymi, intensywnymi neonowymi kolorami, w jakich prezentują się różne kolekcje Puma Future, pozwolą każdemu wyróżniać się na boisku nie tylko umiejętnościami.

Puma Future – niebywała przyczepność i zawrotna prędkość

Podeszwa RAPIDAGILITY, jaką otrzymały lanki Puma Future, wykonana została z Pebaxu. Jest to wyjątkowo wytrzymały i elastyczny techniczny materiał, cechujący się olbrzymią odpornością na warunki atmosferyczne, jak i zapobiega przywieraniu cząstek murawy i błota. Podeszwa sprawia wrażenie twardej i sztywnej, jednak przód buta jest miękki i elastyczny, co poprawia kontakt z piłką. Idealnie wyprofilowana piankowa wkładka wewnętrzna sprawia, że buty juniorskie Puma Future doskonale amortyzują stopę, co jest niezwykle istotne u młodych graczy. Dwa rodzaje korków – stożkowe i płaskie pozwalają graczowi mającemu na nogach lanki Puma Future uzyskać niewiarygodną przyczepność, tak potrzebną podczas agresywnej i pełnej zawrotnych zwrotów gry. Lanki Puma Future doceniły takie piłkarskie talenty jak Adam Lallan, Marco Reus czy Antoine Griezmann.

Powered by Comarch e-Sklep ®