ADIDAS SUPERLATIVE PACK

S-T-O-P! Premiera! 26 stycznia 2021 r. to data, która należy do adidasa. Gigant rozpoczyna sezon w wyjątkowym stylu, uruchamiając sprzedaż butów piłkarskich z kolekcji Superlative. W nowej kolekcji, podobnie, jak w przypadku paczki Inflight Pack nie zabraknie nowinek. Czym producent zaskoczy nas tym razem? W sezonie QI show skrada nowy Predator. Jeszcze lepszy, jeszcze ładniejszy, absolutnie wyjątkowy. W paczce zobaczycie jednak również silo Nemeziz oraz X, które zaskoczą Was w niemal równym stopniu co sam Predator... Wkrótce do trio dołączy również zupełnie odmieniona Copa.

Kup Teraz

ADIDAS PREDATOR

Na tę premierę wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością. Nareszcie jest. Oto Predator Freak. Model premium P0 i P1 to kwintesencja słowa technologia. Porównując nowy model z poprzednikiem, znajdziecie kilka zasadniczych różnic. Najistotniejszą z nich jest nowa wersja DemonSkin. Charakterystyczne gumowe wypustki na cholewce, które zadebiutowały z paczce Mutator Pack zostały zastąpione bardziej wytrzymałymi, grubszymi i dłuższymi. Zminimalizowano też ich ilość z 406 do 225. Obecnie rozlokowano je według specjalnego algorytmu, który pozwala na jeszcze lepszą kontrolę piłki oraz jej podkręcanie. Ponadto zmodyfikowano kołnierz buta, jego profil oraz ulepszono technologię ControlFrame odpowiadającą za przyczepność.

Kup Teraz
ADIDAS X GHOSTED

A co u naszego najlżejszego silo? X, który wiódł prym w paczce Inflight Pack pod względem technologicznym pozostał konstans. Ultralekka, cienka jak papier cholewka Mirageskin zapewnia doskonałe dopasowanie, natomiast podeszwa Speedframe niezmiennie gwarantuje doskonałą przyczepność nawet przy gwałtownych zwrotach. Model w tym wydaniu został skąpany w kolorze limonkowym. Sylwetka została przełamana jednak kontrastowymi, charakterystycznymi dla marki paskami oraz gradientem w okolicach pięty. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się wyjątkowo oryginalnie. W tym sezonie buty z dumą nadal prezentować na boisku będą Gabriel Gareth Bale czy Mohamed Salah.

Kup Teraz
ADIDAS NEMEZIZ

Jakie są nowe buty Messiego? Nemeziz z paczki Superlative niezmiennie idealnie przylega do stopy i daje gwarancje doskonałej mobilności i swobody ruchów za sprawą technologii Tension Tape. Za zwrotność odpowiada cały czas sprawdzony układ kołków Agility + Torsion System. Novum stanowi jednak niezwykła kolorystyka butów. Chabrowo-limonkowa grafika imitująca ruch to iście futurystyczny koncept, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nieoczywistych i oryginalnych rozwiązań. Całość stylizacji łagodzi w P1 system sznurowania bliski Predatorowi.

Kup Teraz


Powered by Comarch e-Sklep ®