Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Sortuj według
1

Bluza bramkarska adidas

Strój bramkarza mocno różni się od stroju zawodnika biegającego po boisku. Bramkarz przez większość czasu po prostu stoi w bramce, więc może sobie pozwolić na cieplejszy typ odzieży – bluzę i długie spodnie. Jednym z lepszych rozwiązań dla bramkarza będzie bluza bramkarska adidas – świetna bluza uszyta z nowoczesnego materiału.

Niewątpliwym przywilejem bramkarza jest fakt, że jego strój nie musi być kolorystycznie dopasowany do strojów drużyny. Bramkarz może się wyróżniać, a wręcz powinien się wyróżniać. Każdy zawodnik na boisku musi mieć możliwość momentalnego zidentyfikowania bramkarza, bo to bardzo ważne dla efektu gry.

Bluza bramkarska adidas – jaką wybrać

Marka adidas oferuje całe spektrum odzieży piłkarskiej. Jako że piłka nożna jest niepodważalnie najpopularniejszą dziedziną sportową na świecie, duża liczba zawodników i kibiców jest jednoznaczna z mnogością gustów. Bluza bramkarska adidas niejedno ma imię. Może to być klasyczna bluza w ciemnym kolorze albo mocno rzucający się w oczy model w neonowe paski. Bramkarza obowiązują inne zasady niż pozostałych zawodników. On może sobie pozwolić na ekstrawagancki wygląd. Musi przy tym jednak pamiętać, że bluza ma być przede wszystkim dopasowana rozmiarem. Za duża będzie przeszkadzać w chwytaniu piłki, a za mała ograniczy zakres wykonywanych ruchów. Najlepiej wybierać model ze ściągaczami na rękawach, bo w razie potrzeby można podciągnąć rękawy do góry i mamy pewność, że nie będą się zsuwać. Najważniejszy jest jednak materiał wykonania bluzy. Musi być to tkanina techniczna, która zapewnia cyrkulację powietrza i szybko odprowadza nadmiar wilgoci.

Bluza bramkarska adidas junior

Jedyną różnicą między bluzą przeznaczoną dla dorosłego bramkarza i dla juniora, jest rozmiar. Bluza bramkarska adidas junior jest wykonana z tak samo funkcjonalnego materiału i gwarantuje taki sam poziom wygody, jak bluzy dla dorosłych. W sklepie No10.pl masz do wyboru bluzy juniorskie w rozmiarach 116 cm, 128 cm, 140 cm i 152 cm. Powyżej 152 cm dobiera się już bluzę na osobę dorosłą.

Powered by Comarch e-Sklep ®