Niemiecka marka nie pozwala nam o sobie zapomnieć, w ciągu roku oddała nam 3 różne wersje butów Puma Future. Puma nie zwalnia tempa i przedstawia Puma Future 5.1, które są częścią FLASH PACK. Pełna premiera paczki FLASH ma wkroczyć na boiska już wkrótce, a Puma serwuje nam przedsmak tego, co ma nastąpić niedługo.

Nad projektem i testami Puma Future 5.1 czuwała francuska gwiazda Thierry Henry. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu otrzymaliśmy but kompletny, dopracowany w każdym szczególe. Ważąca 210 gramów nowa odsłona Puma Future spełni oczekiwania wszystkich ofensywnych graczy poszukujących lekkości i szybkości zamkniętej w wygodnym i dopasowanym bucie.

Puma Future 5.1 to początek tego, co w nowym roku szykuje dla nas FLASH PACK. Już teraz mamy dostęp do butów naszpikowanych zaawansowanymi technologiami, które pozwolą być najszybszym i najzwrotniejszym zawodnikiem na boisku. Futurystyczny wygląd i technologie wprost z przyszłości docenili Antoine Griezmann, Luis Suarez i Dimitri Payet, którzy są twarzami Puma Future 5.1

Powered by Comarch e-Sklep ®