Oto najbardziej wyczekiwana premiera tego roku - Game Over Pack. I już wyjaśniamy, dlaczego!

Drużyna butów piłkarskich Nike poszerzyła się o nowego zawodnika! Wraz z inauguracją nowej kolekcji do gry wkracza zupełnie nowa linia - Phantom Venom. Z całą pewnością już wkrótce stanie się ona ulubieńcem wszystkich zawodników ofensywnych. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co jest najważniejsze w fachu napastnika: siła czy precyzja? Od teraz nie musisz się nad tym głowić. Wszystko, co najlepsze zamknięte zostało w jednym bucie i otrzymało niezwykle nowoczesną, naszpikowaną technologią formę. Linia Nike Phantom Venom zastępuje Hypervenom 3, jednak znajdujemy w nim również estetykę zaciągniętą z legendarnego buta Nike Total 90. Projektanci postawili nacisk na cztery kluczowe elementy doskonałego strzału: precyzję, rotację, wysokość i siłę, co zrealizowali w 100%. W bucie tym zastosowano innowacyjną, inspirowaną nacięciami na kiju golfowym strefę kontaktu, który nadaje piłce odpowiedni pułap lotu i rotację. Dynamiczne dopasowanie oraz stabilność zapewniają linki Flywire, które dokładnie oplatają śródstopie, a dzięki płytce HyperReactive 2.0 zawodnik zyskuje znakomitą przyczepność.

Już na pierwszy rzut oka widać, że nowy Phantom VNMoraz poznany wcześniej model Phantom VSN stanowią jeden, bardzo zgrany zespół. Zostało to podkreślone użyciem tej samej kolorystyki oraz stylu ozdobników. Przyciągająca wzrok czerwona pomarańcz w połączeniu z czernią, wywoła drżenie serca niejednego z twoich oponentów. I słusznie, bo w tych butach rozstrzyga się wyniki meczów!

Game Over Pack to jednak nie tylko "Phantom Team"! W nowej kolekcji znajdą coś dla siebie również wierni fani kroków Nike Mercurial oraz klasycznego, skórzanego Nike Tiempo. Obie linie utrzymane w interesującym ciemnoszarym kolorze, przełamanym zastrzykiem świeżej żółci. To szalenie nowoczesna kolorystyka, która zdecydowanie przypadnie niejednemu do gustu.drżenie serca niejednego z twoich oponentów. I słusznie, bo w tych butach rozstrzyga się wyniki meczów!

To co, gotowy by zostać najlepszym strzelcem? Który model butów piłkarskich Nike Game Over wybierzesz dla siebie?

Powered by Comarch e-Sklep ®