Nike DreamSpeed 2

Nie czas na zimowy sen, kiedy na piedestale staje but na miarę mistrzów. Na miarę Cristiano Ronaldo, Kyliana Mbappé i Sama Kerr. Na miarę kogoś takiego, jak Ty!

Zaledwie kilka miesięcy temu świat piłkarski z ogromnym entuzjazmem przyjął paczkę DreamSpeed, a już na progu pojawia się kolejna część tej serii. Nike zdecydowanie nie zwalnia tempa! DreamSpeed i DreamSpeed 2 to paczki skoncentrowane na linii Mercurial, które hołdują i których motywami przewodnim jest prędkość, skąd niezwykła grafika i kolorystyka imitująca lumen strumienia świetlnego przybierającego inną barwę w zależności od konta widzenia. Tym razem jednak graficy producenta poszli dalej. Granatowy but ze srebrnymi elementami i metalicznymi wstawkami na Swoosh'u, motywie 001 oraz na obręczach i satynową powłoką na całości był niezwykły, ale mimo wszystko bardziej cieszył oko miłośników klasyki, nowy Mercurial natomiast to istna feria barw. Bazą dla projektu stał się kolor Lemon Venom, natomiast schodząc wzrokiem niżej, w kierunku podeszwy, widzimy, że tam dzieje więcej. Punkty łączące się w pasma kolorystyczne – od zieleni i niebieskiego aż po pomarańcz sprawiają wrażenie łuny. To istny rarytas!

Kup TerazW zakresie technologii Mercurial z paczki Nike DreamSpeed 2 niczym nie różni się od poprzedników. Producent czerpał z własnego, sprawdzonego już warsztatu. W jakie zatem technologie został wyposażony profesjonalny model korków Mercurial?

• dopasowanie Flyknit 360°,

• jednoczęściowa, teksturowana cholewka Flyknit pokryta powłoką NikeSkin,

• system ACC (All Conditions Control),

• wkładka z technologią NikeGrip,

• podeszwa z systemem Aerotrak ,

• kołnierz Dynamic Fit

Kup Teraz

Powered by Comarch e-Sklep ®