adidas Predator 

Nie będzie przeszkód na boisku, których nie ominiesz w najlepszych butach 2020 roku! Na boiska wkraczają buty adidas Predator 20. Szczyt technologii i drapieżny design zawładnie boiskami!
Kolce przebijające się przez cholewkę Predator 20 w połączeniu z agresywną trójkolorową, dobrze znaną z poprzednich modeli kolorystyką sprawią, że nowe buty z paczki MUTATOR będą siać postrach wśród przeciwników.
DEMONSKIN to technologia, która pozwoli Ci dominować na boisku. Gumowe kolce wyrastają na tekstylnej cholewce i zapewniają niewyobrażalną kontrolę nad piłką. Grając w adidas PREDATOR 20, nadasz piłce rotację, która uniemożliwi obronę Twojego strzału.
Innowacyjna, dwuczęściowa konstrukcja podeszwy zapewni gwarancję przyspieszenia, nie zważając na warunki panujące na murawie. Dzięki technologii CONTROL FRAME zastosowanej w podeszwie zyskasz na przyczepności i dobiegniesz do każdej piłki niczym drapieżnik.

adidas Copa

Ostra gra, lepsze wyniki i nieuniknione zwycięstwo. To wszystko zapewnią adidas Copa z paczki Mutator. Grając w adidas COPA, jesteś w stanie zmienić wynik każdego spotkania.
Kolorystyka cholewki nawiązuje do klasycznego designu poprzednich modeli COPA, stonowane czerwono-czarne kolory na butach adidas COPA podkreślają ich odważny i drapieżny charakter.
Wypukłe i pofalowane linie w przedniej części cholewki z miękkiej skóry gwarantują doskonały kontakt z piłką. Bezszwowa cholewka FUSIONSKIN zapewnia odpowiednie dopasowanie i niebywały komfort podczas gry.
Nowoczesna podeszwa ze wstawkami SOFT POD z TPU została tak zaprojektowana, by uzyskać maksymalną amortyzację. Specjalne wstawki umieszczono w głównych punktach nacisku, aby zapewnić odpowiednią amortyzację w każdym momencie meczu.

adidas X

Bądź niedościgniony w adidas X! Nowa generacja pozwoli zyskać Ci cenne metry podczas wyścigu do piłki, wyścigu do zwycięstwa.
Kolorystyka adidas X trzyma się schematu poprzednich modeli, jednak wyróżnia je mieniąca się wieloma kolorami chromowana pięta. Gdy ujrzą ją Twoi przeciwnicy, Ty już będziesz pod bramką gotowy do strzału.
Ultralekką i cienką jak papier cholewkę adidas X stworzono z innowacyjnego materiału X-layskin. Rezygnacja ze sznurowadeł sprawiła, że but jeszcze dokładniej dopasowuje się do stopy i pozwala na idealny kontakt z piłką.
Przy produkcji podeszwy zewnętrznej zastosowano technologię SPEEDFRAME, która w połączeniu z lekka cholewką gwarantuje, osiągniecie niespotykanej prędkości i przyczepności.

adidas Nemeziz

Zwinność i precyzja, te cechy gwarantują nowe adidas NEMEZIZ. W butach z paczki Mutator zastosowano nowoczesne technologie, które sprawią, że stawisz czoła każdemu przeciwnikowi.
Buty NEMEZIZ bez sznurowadeł posiadają jednoczęściową cholewkę w systemie TENSION TAPE 360 AGILITY BANDAGE SYSTEM, która ściśle otula stopę i zapewnia doskonałe czucie piłki i znakomite dopasowanie buta do stopy. Rewolucyjne rozwiązanie AGILITY KNIT 2.0 zastosowane w cholewce sprawia wrażenie, jakby biało-niebieskie, materiałowe taśmy ciasno opinały stopę, gwarantując bezpieczne dopasowanie i stabilizację kostki.
Model NEMEZIZ wyposażono także w lekką dzieloną podeszwę TORSIONFRAME, która zapewniają elastyczność przy dynamicznych ruchach. Elementy TORSION RIBS dodają mocy podczas szybkich zwrotów.

Powered by Comarch e-Sklep ®