Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Poziom

Typ butów

Rozmiar butów

Sortuj według

Korki Nike Phantom VSN – graj jak najlepsi

Gdy talent i zdolności piłkarza nie wystarczą, by osiągać kolejne cele, z pomocą przychodzą one. Buty piłkarskie Phantom VSN z linii Nike Phantom VSN to najnowszy wynalazek projektantów, który wprost z laboratorium Nike trafił na boiska i zapewnił graczom maksimum przyczepności. Ta innowacyjna linia butów zastąpiła serię Magista w lipcu 2018 roku, tuż przed startem sezonu piłkarskiego 2018/2019. Nike Phantom Vision to naszpikowane nowinkami technologicznymi buty piłkarskie, ubrane w minimalistyczny design. To połączenie daje nam temperamentne obuwie stworzone, by prowadzić Cię z piłką do końcowego gwizdka, który oznajmi Twoje zwycięstwo.

Nike Phantom VSN - najlepsza kontrola i precyzja

Czym charakteryzują się profesjonalne lanki tej linii? Dzięki zastosowaniu technologii Flyknit, którą po raz pierwszy w butach piłkarskich zaprezentowano światu w marcu 2014 roku, zredukowano wagę buta oraz zadbano o jego dopasowanie do stopy. Cholewka Nike Phantom VSN tworzona w tej technologii owija całą stopę, umożliwiając tym samym piłkarzowi lepszą kontrolę nad ruchami stopy. Konstrukcję zaprojektowano w taki sposób, by ulepszyć poruszanie się sportowca, zwiększyć jego szybkość i zwrotność. Cholewka porusza się razem ze stopą. Fakt, że jest niebywale cienka, pozwala na jeszcze lepszy kontakt z piłką. Na etapie produkcji cholewki zastosowano technologię ACC (All Conditions Control). Specjalny sposób obróbki materiału, z którego zrobiona jest cholewka w Nike Phantom Vision, daje piłkarzowi jeszcze lepszą przyczepność, czucie i kontrolę nad piłką, nawet podczas deszczu. Dodatkowo w najwyższym modelu korków Nike Phantom VSN zastosowano system Ghost Lace, czyli ukrycie sznurowania - zwiększa to strefę bezpośredniego zetknięcia stopy z piłką. Kołnierz Dynamic Fit, który zaprojektowano dla lepszej ochrony stawu skokowego, zmodyfikowano tak, by sięgał poniżej ścięgna Achillesa, przez co poprawiono komfort gry. Rozciągliwa we wszystkie strony siateczka Quadfit potęguje efekt komfortu podczas noszenia.

Nike Phantom VSN - przyczepność to podstawa

Pogoda bywa nieprzewidywalna, co niekiedy skutkuje widowiskami rozgrywanymi w ciężkich warunkach. Błoto jest odwiecznym wrogiem wszystkich piłkarzy, podeszwa oklejona błotem potrafi popsuć strzał i spowolnić akcję. W korkach typu PRO/ Elite z serii Nike Phantom Vision zastosowano innowacyjną podeszwę Synergia Pro Anti Clog. Ma ona na celu utrudnić przywieraniu do spodu buta błota i kawałków murawy. Podeszwa jest skonstruowana tak, by gwarantować znakomitą przyczepność nawet podczas gry na mokrych i błotnistych murawach. Nike Phantom VSN posiadają korki skierowane w różnych kierunkach dzięki temu zabiegowi umożliwiają szybką reakcję, błyskawiczne przyspieszenie oraz nagłe zwroty. Wkładka została tak wyprofilowana, by jak najbardziej przypominać anatomiczną linię stopy.

Jakie gwiazdy zobaczymy butach z linii Phantom Vision?

Piłkarzami, którzy wybrali buty z linii Nike Phantom Vision to: pomocnik z hiszpańskiego klubu FC Barcelona - Philippe Coutinho, Kevin De Bruyne grający w Manchesterze City i nowy klubowy kolega Lewego - Leon Goretzka.

Powered by Comarch e-Sklep ®