Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Typ butów

Poziom

Rozmiar butów

Sortuj według

Nike Phantom VNM – koniec słabej gry

Sukces nie zależy już tylko od talentu piłkarza, ogromną rolę odgrywają buty. To nic odkrywczego, od lat koncerny prześcigają się w nowinkach, by finalnie wypuścić na rynek but idealny, natomiast z roku na rok buty znaczą więcej. Z każdą nową kolekcją producenci są coraz bliżej ideału i zaskakują nowinkami i udogodnieniami, które zamykają w kawałku skóry i tworzywa sztucznego. Odkąd do wyścigu wkroczył nowy gracz, poprzeczka została postawiana jeszcze wyżej...

Wraz z premierą kolekcji Nike Game Over, która miała miejsce w styczniu 2019 roku oczy całego światka piłkarskiego zwróciły się ku nowej linii - Phantom Venom, która wyparła silo Hypervenom. Nowa linia z pewnością powinna zainteresować napastników. Idealne połączenie siły strzału, wraz z precyzją i celnością da im skuteczną broń, by mogli przesądzić o wyniku spotkania.

Phantom VNM - dokładność czy moc

Projektanci podczas prac położyli nacisk na parametry tzw. precision PWR, czyli kluczowe elementy strzału doskonałego: rotację, precyzję, wysokość i siłę. Udało im się to w 100%, co zaowocowało powstaniem linii Phantom VNM . Nike Phantom Venom to zbiór najlepszych cech podpatrzonych w Nike Total 90 i Hypervenom. Nawet amator, mając je na nogach, zauważy różnicę zarówno w precyzji podczas prowadzenia piłki, jak i siłę, oddając strzały na bramkę. Buty piłkarskie Nike Phantom VNM zobaczymy na nogach takich gwiazd jak Marcus Rashford, Robert Lewandowski czy Arkadiusz Milik.

Nike Phantom Venom – idealne przyleganie do stopy

Projektanci zawarli w najwyższym modelu lanek Nike Phantom VNM wszystko to, czego potrzebuje napastnik. Dzięki zastosowaniu systemu Ghost Lace (ukrycie sznurowadeł) strefa, w której stopa ma kontakt z piłką, zwiększa się o około 30% względem normalnie sznurowanych butów. To pozwala uzyskać niebywałą precyzję podczas przyjęć piłki oraz strzalów na bramkę. Przez kanały, które znajdują się w cholewce FlyKnit, biegną linki Flywire, które można porównać do pasów bezpieczeństwa. Cholewka Flyknit i linki Flywire, pozwolą idealnie dopasować but do stopy i sprawią, że będzie znakomicie do niej przylegał.

Nike Phantom Venom – jeszcze bardziej precyzyjne strzały

W butach Phantom VNM rzucają się w oczy charakterystyczne poliuretanowe wypustki umieszczone na wewnętrznej części buta. Uwaga! Nie jest to tylko wariacją poprawiającą wygląd. Szereg badań przeprowadzonych w laboratoriach pozwolił wytypować innowacyjną strefę, którą wykończono trzynastoma grzebykami, o różnej wysokości, grubości i długości jako najlepszy układ zwiększający precyzję i siłę strzału. Przód buta Nike Phantom Venom stanowi powierzchnia o strukturze plastra miodu, którą zastosowano również w butach PhantomVSN. Pozwala ona na lepszą kontrolę nad piłką w każdej sytuacji oraz wpływa na techniczne aspekty strzału.

Phantom VNM – stabilnie rusz do ataku

Protagonistką podeszwy w profesjonalnych korkach Nike Phantom Venom była podeszwa z modelu Hypervenom. 5 lat badań naukowców pozwoliło dopracować obecną formę. Za przyczepność w Phantom Venom odpowiada płytka Hyper Reactive 2.0, która ma elementy dopasowujące się do stopy w zależności od jej ruchów. Przednia część o zwiększonej elastyczności sprawia, że korki dłużej mają kontakt z boiskiem. Sztywna pięta i łuk stopy zapewniają stabilność. Układ jodełkowy zastosowany w podeszwie sprzyja gwałtownym zrywom i zwrotom gry, tym samym dając o przyczepność. W butach zrezygnowano z kołnierza otulającego i stabilizującego kostkę. Podeszwa w 100% spełnia tę funkcję, a kołnierz mógłby ograniczać stopę podczas precyzyjnych strzałów na bramkę.

Powered by Comarch e-Sklep ®