Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Poziom

Typ butów

Rozmiar butów

Sortuj według
1

Buty piłkarskie Phantom VNM – siła i precyzja w jednym

Jednym z elementów składających się na sukces na boisku jest obuwie, w jakim gra piłkarz. Utalentowany piłkarz pośle piłkę do bramki nawet na bosaka, ale po co, skoro może to zrobić silniej, dokładniej, wygodniej i bez urazów?

Od lat najlepsze firmy produkujące obuwie piłkarskie chcą stworzyć korki idealne. Z każdą nową kolekcją buty są jeszcze bardziej naszpikowane nowinkami technologicznymi i systemami pomagającymi piłkarzom wyciskać jeszcze więcej z ich talentu. Z początkiem roku 2019 do boju o miano buta idealnego wkroczył nowy gracz. Nowa linia butów Nike Phantom Venom, następca Hypervenom, powinna przypaść do gustu napastników. Zrównoważone połączenie siły strzału, precyzji i celności pozwoli na sianie spustoszenia w polu karnym przeciwnika.

Korki Nike Phantom VNM – kluczowe elementy strzału doskonałego

Rotacja, precyzja, siła i wysokość - to kluczowe elementy strzału doskonałego tzw. Precision PWR. Nad tymi detalami skupili się projektanci firmy Nike, tworząc linię korków Nike Phantom Venom. Połączenie najlepszych cech Nike Total90 i Hypervenom pozwoliło stworzyć lanki Nike Phantom VNM. Nawet amator, zakładając je na nogi, dostrzeże różnicę w dokładności oddawanych strzałów i precyzji prowadzenia piłki. Z zawodowców, którzy zaufali butom piłkarskim Nike Phantom Venom możemy wymienić: Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika czy Marcusa Rashforda,.

Buty Nike Phantom Venom – technologia zamknięta w kawałku skóry i tworzywa sztucznego

W najwyższym modelu korków Nike Phantom Venom zastosowano szereg technologii wspierających piłkarskie talenty. Mowa między innymi o systemie Ghost Lace odpowiedzialnym za ukrycie sznurowadeł i powiększenie strefy kontaktu z piłką względem normalnie sznurowanych butów. Cholewka FlyKnit i linki Flywire, które porównamy do pasów bezpieczeństwa, sprawiają, że idealnie dopasujemy but do stopy. Buty piłkarskie Nike Phantom VNM pozwolą na jeszcze bardziej precyzyjne przyjęcia piłki oraz idealnie wymierzone strzały na bramkę.

Korki Nike Phantom Venom – dla prawdziwych snajperów

Za techniczne aspekty strzału odpowiada przód korków Nike Phantom VNM pokryty warstwą o strukturze plastra miodu. Na wewnętrznej części butów Nike Phantom Venom wytypowano strefę, którą wykończono trzynastoma poliuretanowymi grzebykami o różnej wysokości, grubości i długości. Badania laboratoryjne potwierdziły, że to układ, dzięki któremu zwiększymy precyzję i siłę strzału.

Buty Phantom VNM – przyczepność i stabilizacja w każdym momencie gry

Dzięki zastosowaniu płytki Hyper Reactive 2.0, która posiada elementy dopasowujące się do stopy w zależności od jej ruchów, zwiększono komfort i amortyzację stopy. Jodełkowy układ kołków w podeszwie korków Nike Phantom Venom sprzyja gwałtownym zrywom i zwrotom gry, jednocześnie dbając o przyczepność i kontakt z podłożem. W korkach Phantom VNM zrezygnowano z kołnierza otulającego i zabezpieczającego kostkę.

Powered by Comarch e-Sklep ®