Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Poziom

Typ butów

Sortuj według

Buty piłkarskie Puma One 20.1 FG AG 105956 01

Buty piłkarskie Puma One 20.1 FG AG 105956 01

629,00 PLN 899,00 PLN 629,00 PLN

1

Puma One – bądź numerem jeden na boisku

Lanki Puma One znajdą zwolenników na każdej pozycji na boisku. Obrońcy docenią ich doskonałą przyczepność, kreatorzy gry ze środka pola zwrócą uwagę na precyzję podań i przyjęć mając na nogach korki Puma One, a napastnicy odkryją drzemiącą w nich moc podczas strzałów na bramkę. Lanki Puma One pozwolą dominować w każdej części boiska.

Puma One – but do zadań specjalnych

Profesjonalne korki Puma One stworzono z uwzględnieniem najnowszych technologii, tak by na boisku pozwoliły wycisnąć 100% z talentu piłkarzy. Dopracowana w najmniejszym szczególe konstrukcja butów składa się z syntetycznej cholewki, która naszpikowana została nowatorskimi technologiami. Dzięki temu, że sznurowanie zostało umieszczone asymetrycznie, zwiększono obszar kontaktu z piłką. Przekłada się to bardziej precyzyjne i silniejsze strzały. Lanki Puma One zostały wyposażone w system SprintWeb. Cienka, teksturowana powłoka dba o stabilizację stopy w trakcie gry. Korki Puma One są niewyobrażalnie lekkie, swoją niską wagę zawdzięczają ultralekkej strukturze cholewki. Komfort i dopasowanie lekkich butów Puma One pozwala na spędzenie długich godzin, trenując na boisku.

Puma One – idealne dopasowanie i kontakt z piłką

Lanki Puma One posiadają kołnierz evoKNIT, znajdujący się tuż pod kostką, zapewnia on wygodę i dodatkową stabilizację. Technologia FUSEFIT odpowiedzialna za indywidualne ułożenie wiązania pozwala jeszcze dokładniej dopasować obuwie do stopy. Cholewka wykonana z cienkiego i miękkiego materiału idealnie oplata stopę i umożliwia wzorowe czucie piłki. Na przodzie buta znajduje się dokładnie wymierzona strefa, najczęstszego kontaktu z piłką i pokryto ją tworzywem sztucznym z przetłoczniami. Taka struktura poprawia dokładność podczas strzałów i podań. Korki Puma One będą idealnym wyborem dla strzelców wyborowych, każdy strzał będzie celniejszy i silniejszy.

Puma One – zaskocz przeciwnika zwrotnością i zawrotnym przyspieszeniem

Za podstawę lanki Puma One otrzymały podeszwę z system RapidSprint. Dzięki strategicznie rozmieszczonym kołkom piłkarz ma gwarancję wzorowej przyczepności nawet podczas trudnych warunków pogodowych. System RapidSprint zaimplementowany w korki Puma One pozwala na piorunujący start i niewiarygodne przyspieszenie w pogoni za piłką. Graj w Puma One i inspiruj się najlepszymi piłkarzami Sergio Aguero i Romelu Lukalu, którzy są twarzami linii Puma One.

Powered by Comarch e-Sklep ®