Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Poziom

Rozmiar butów

Typ butów

Sortuj według

Buty juniorskie Puma One – bądź najlepszy na swojej pozycji

Buty dla juniorów Puma One przeznaczone są dla graczy z każdej pozycji. Młodzi trampkarze grający w ataku otrzymają broń do zdobywania bramek. Podania pomocników będą precyzyjne i dokładne, a obrońcy dzięki niezawodnej przyczepności nie dadzą się wykiwać w polu karnym.

Buty Puma One – spasowane na medal

Juniorskie lanki Puma One zostały naszpikowane nowatorskimi technologiami, by ułatwić rozwój młodych talentów. Dzięki technologii FUSEFIT, czyli innowacyjnemu ułożeniu wiązania, buty dla juniorów Puma One umożliwiają wzorowe dopasowanie buta do stopy. Cholewkę wykonano z miękkiego i ultracienkiego materiału, gwarantującego idealne czucie piłki. Precyzyjnie wymierzona strefa najczęstszego kontaktu z piłką została wzmocniona teksturowanym tworzywem sztucznym. Ten zabieg pozwolił na poprawę precyzji podczas strzałów i podań. Za dodatkową stabilizację w najwyższym modelu butów Puma One odpowiedzialny jest kołnierz evoKnit, który oplata stopę tuż pod kostką.

Buty juniorskie Puma One – jeszcze lepszy start w kierunku piłki

Juniorskie lanki Puma One, dzięki podeszwie z systemem RapidSprint, pozwolą na błyskawiczne sprinty w kierunku piłki oraz szybkie szarże obrońców za napastnikami. Kolce zostały rozmieszczone w strategicznych miejscach podeszwy, gwarantując odpowiednią przyczepność nawet na błotnistych murawach. Wybierz buty dla juniorów Puma One i graj jak gwiazdy ze światowych boisk. Ambasadorami linii Puma One zostali Romelu Lukalu i Sergio Aguero.

Powered by Comarch e-Sklep ®