Gdy wydawało się, że wszystkie piłkarskie sławy zostały już zaopatrzone w nowiusieńskie buty i są w pełni przygotowane na inaugurację piłkarskiego sezonu, Nike ponownie zaskakuje wszystkich i wypuszcza na rynek nową kolekcję - Rising Fire Pack.

W początkowych wersjach kolekcja nazywana była "Young Blood" (tłum. młoda krew). Nazwę tę z nieznanych bliżej powodów zmieniono. Doskonale oddaje ona jednak ducha nowej odsłony korków piłkarskich Nike. Buty inspirowane są bowiem grą młodych, pełnych ognia, nieprzewidywalnych zawodników poniżej 23 roku życia. Na boisku zobaczymy w nich zatem takie gwiazdy takie jak Christian Pulisic, Kylian Mbappe, Mal Pugh oraz Leroy Sane.

Wiek właściciela butów nie ma tu jednak najmniejszego znaczenia. Gwarantujemy, że każdy będzie wyglądał i czuł się w nich świetnie. Przyciągają one wzrok swoją elegancką kolorystyką łączącą głęboki odcień czerwonego wina oraz srebrnych detali. Nowe korki piłkarskie Nike to jednak przede wszystkim zaawansowana technologia wykonania.

W paczce Rising Fire Pack występują jedynie wybrane modele butów Nike - PhantomVSN, Mercurial Superfly i Mercurial Vapor. Kolekcja dostępna tylko u kilku wybranych partnerów Nike w Polsce, w tym w sklepie piłkarskim no10.pl.

Powered by Comarch e-Sklep ®