I to jest futbol na światowym poziomie! Po niezwykłej historii obejmującej okres Cristiano Ronaldo w Manchester United, który zilustrowała kolekcja Forged For Greatness, czas na wzmiankę o losie Mistrza po transferze do Realu Madryt. Sięgnij po opowieść o tym, jak CR7 stał się gwiazdą „Królewskich” i po oszlifowaniu przeobraził się w diament. Zobacz buty z kolekcji Nike Mercurial Cut To Brilliance!

Sztandarowy model Nike Mercurial Vapor XI CR7 FG 852514 401 składany w hołdzie Mistrzowi to piąty z siedmiu modeli tworzących opowieść o ścieżce do sławy Cristano Ronaldo. Ten rozdział stanowi przełomowy moment w życiu piłkarza. Po rekordowym transferze do Realu Madryt (94 miliony euro) Cristiano stał się prawdziwym wirtuozem w dziedzinie piłki nożnej. Po ostatecznym szlifie przeobraził się w diament, supergwiazdę, czego efektem było osiąganie kolejnych stopni doskonałości. Tę właśnie chwilę projektanci Nike chcieli uchwycić, tworząc kolekcję Cut To Brilliance. Prócz brylantu, inspirację dla wspomnianego modelu stanowiły buty Mercurial Vapor Superfly II, w których Cristiano debiutował jako zawodnik Realu Madryt. Wycięty na cholewce fraktalny wzór przedstawia diament. Biała kolorystyka nawiązuje do klubu Ronaldo – Los Blancos. Wielokolorowa dzianina Flyknit i błyszcząca powłoka na cholewce nawiązują do gry światła, kiedy rozprasza się ono brylancie.

Wśród modeli tej niezwykłej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od preferowanego rodzaju nawierzchni do Twojej dyspozycji korki, halówki i turfy! Sprawdź, jak buty piłkarskie Nike zachowują się na nawierzchni! Zachwyć się ich designem, lekkością, przyczepnością! Stań twarzą w twarz z rywalem i bij rekordy! Wybierz buty dla siebie!

Powered by Comarch e-Sklep ®