I dotarliśmy do finału tej opowieści... Opowieści o chłopcu, dla którego sława była kiedyś tylko snem. To opowieść o jego marzeniach, trudzie, przeciwnościach i ogromnej pracy włożonej w to, by sięgać po najwyższe trofea.

Pierwszy rozdział tej 7-częściowej historii ujrzał światło dzienne w 2015 roku. To wówczas Nike wprowadził na rynek swoją pierwszą kolekcję specjalnie zaprojektowanych modeli butów piłkarskich Nike Mercurial CR7 dedykowanych Cristiano Ronaldo. Każda z siedmiu dotąd wprowadzonych kolekcji odnosi się do momentów w życiu osobistym i piłkarskim tego niezwykle utalentowanego zawodnika. Rozdział siódmy i ostatni - Chapter 7: Built on Dreams nawiązuje do numeru na koszulce, który niewątpliwie stał się jego symbolem. Jest to również ukłon w stronę korków z podeszwą z włókna węglowego noszonych przez Portugalczyka w przeszłości, będących dla niego wspomnieniem najlepszych czasów w karierze.

Siódemka, będąca motywem przewodnim najnowszego modelu Nike Mercurial CR7 Chapter 7, pojawia się na grafice w przedniej części buta oraz na jego podeszwie w postaci siatki malutkich symboli. Sam but wykonany jest natomiast w wyrazistym, szkarłatnym kolorze ze srebrnymi akcentami oraz czarnym, matowym logo Nike ulokowanym w przedniej części buta. Na czarnej pięcie umieszczono nazwę modelu, numer 7 oraz autograf samego Cristiano. Podeszwa zewnętrzna, na której znajdują się korki, posiada fakturę przypominającą włókno szklane. Ciekawym detalem są również symbole butów z wszystkich rozdziałów tej niezwykłej, piłkarskiej opowieści. Umieszczono je na wkładce wewnętrznej tego modelu korków piłkarskich.

Sprawdź wszystkie modele butów Nike Mercurial sygnowane nazwiskiem Cristiano Ronaldo i zacznij realizować swoje własne, piłkarskie marzenia!

Powered by Comarch e-Sklep ®