To niewiarygodne, ale powoli zbliżamy się do wielkiego finału historii Cristano Ronaldo ilustrowanej za pomocą 7 odsłon linii Nike Mercurial. Przez ostatnie miesiące z entuzjazmem śledziliśmy opowieść o życiu i karierze CR7, której odcinki przedstawiały najważniejsze momenty z życia Mistrza. Po kolekcji Chapter 5: Cut To Brilliance obrazującej rozwój talentu piłkarza w barwach Realu Madryt, czas na Chapter 6: Born Leader (Rozdział 6: Urodzony Lider), który nawiązuje do zasług Ronaldo w kadrze narodowej Portugalii.

CR7 został kapitanem Reprezentacji 6. lutego 2007, czyli dzień po swoich 22 urodzinach. Od tamtej pory wraz z drużyną wciąż podnosi poprzeczkę światowemu futbolowi. Przez ostatnie lata Ronaldo daje się poznać nie tylko jako wspaniały napastnik, ale również jako doskonały kapitan. Jak zgodnie twierdzą koledzy z kadry narodowej, CR7 wspiera i motywuje, prowadząc do wspólnego sukcesu. Nawet kiedy nie mógł aktywnie uczestniczyć w meczu z powodu kontuzji (finał Mistrzostw Europy 2016), wywarł pozytywny wpływ na zespół dzięki swojemu przywództwu.

Paleta barw wykorzystana w Chapter 6 nawiązuje do barw narodowych Portugalii, które pamiętamy z Euro 2016. Producent wymienia kolor jadeitowy, czarny, intensywny turkus oraz metaliczne złoto. Na pięcie Mercurial Nike umieszczono flagę. Na nowych butach Ronaldo zobaczyć można złote logo z literą „C” oznaczającą pozycję kapitana. Kolekcja zawiera zarówno korki Mercurial, jak i halówki czy turfy. Nasz sklep piłkarski oferuje buty piłkarskie dla dzieci i dorosłych, dla amatorów i profesjonalistów. Każdy znajdzie tutaj buty piłkarskie dla siebie!

Powered by Comarch e-Sklep ®