Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Poziom

Rozmiar butów

Typ butów

Sortuj według

adidas Nemeziz - premiera linii

26 maja 2017 roku, tuż przed finałem Ligi Mistrzów, wraz z premierą kolekcji Dust Storm, adidas zaprezentował nową linię - adidas Nemeziz. Buty z nowej linii wystąpiły obok modeli z kultowej serii ACE (później zastąpionej przez Predatora), X oraz Copa. Wyparły natomiast produkowane przez kilka sezonów buty z linii Messi, których ambasadorem był słynny Argentyńczyk. Od tej pory Leo Messi stał się popularyzatorem nowej linii - adidas Nemeziz. Linii od kilku sezonów są wierni także Roberto Firmino, Timo Werner czy Julian Draxler.

adidas Nemeziz - linia, która zmieniła wyobrażenie o korkach

Profesjonalne korki adidas Nemeziz zrewolucjonizowały świat futbolu. W najmniejszym stopniu nie przypominają żadnych innych dostępnych na rynku butów piłkarskich. Ich konstruktorzy skupili się na tak ważnej dla piłkarzy właściwości jak dopasowanie. Wskazuje na to już sam wygląd buta, który po założeniu, na pierwszy rzut oka oferuje pokaz iluzji. Buty na stopie bowiem nie wyglądają jak buty. Można odnieść wrażenie, jakby stopa była otulona bandażem elastycznym. Na powierzchni chlewki pojawiają się linie, wyznaczone zarówno przez wzór, jak i strukturę, które nawiązują do oczek i układu, jaki tworzy się przy owijaniu stopy bandażem. Szczególnie efekt ten podkręciła biel buta z kolekcji Dust Storm. Buty już przy pierwszym włożeniu sprawiają wrażenie, jakby były wykonane na wymiar. Jakie systemy wykorzystano, by osiągnąć efekt niewiarygodnego dopasowania
  • materiał AGILITY KNIT 2.0
  • system 360 AGILITY BANDAGE SYSTEM
  • podwójny kołnierz DUAL LOCK COLLAR
Dopasowanie to jednak nie wszystko. Lanki wyróżnia jeszcze kilka właściwości w zakresie konstrukcji, które czynią but niezwykle atrakcyjną pozycją. adidas Nemeziz z poziomu P1 zostały pozbawione sznurowadeł, co zwiększa obszar kontaktu z piłką (i naturalnie potęguje złudzenie zabandażowanej stopy). Dodatkowym atutem jest podeszwa TORSIONFRAME z TORSON RIBS. Charakteryzuje się ona specyficznym kształtem i układem kołków (łącznie 11 korków - 4 umieszczone na pięcie, pozostałe w przedniej części buta, wszystkie, prócz dwóch przednich w kształcie litery V, półokrągłe). Podeszwa gwarantuje przyczepność nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Korki adidas Nemeziz - jeden kolor wiosny nie czyni

Korki adidas Nemeziz z kolekcji Dust Storm zadziwiły świat, ale od tamtej pory adidas przedstawił już wiele innych wersji tych silo. Już kilka tygodni po premierze Dust Storm do Internetu wyciekły zdjęcia adidas Nemeziz z kolekcji Ocean Storm - tym razem w chłodnych kolorach. Nowa odsłona buta łączyła odcień niebieskiego i granatu. Kolory skontrastowano z charakterystycznymi dla marki paskami - tutaj w kolorze neonowej żółci. Coś pięknego! Kolejne, z kolekcji Pyro Storm, wystąpiły w kolorze intensywnej pomarańczy i błyskawicznie zniknęły ze sklepowych półek. Krótko po nich do gry weszła kolekcja Skystalker, a wraz z nią czarny Nemeziz z czerwonymi zygzakami i złotą podeszwą. Kolejna wersja kolorystyczna, bardzo odważna zresztą, bo w kolorze czarnym, nawiązywała do drapieżnych zwierząt (Cold Blooded). Dalej model nawiązujący do wyglądu adidas Nemeziz z kolekcji Ocean Storm - granatowo-miętowo-czarny but z paczki Deadly Strike. Potem mogliśmy podziwiać pomarańczową wersję Nemeziz Energy Mode, by w końcu dotrzeć do wersji w klasycznej kolorystyce - szarych korków z pastelowej kolekcji Spectral Mode. Jak adidas pokoloruje swoje kolejne wersje Czekamy z niecierpliwością.

Powered by Comarch e-Sklep ®