Filtry

Cena

Od
Do PLN

Producent

Poziom

Rozmiar butów

Typ butów

Sortuj według

Buty adidas Nemeziz – premiera nowej linii

Pod koniec maja w 2017 roku, premierę miała kolekcja Dust Storm, a wraz z nią adidas zaprezentował nową linię – Nemeziz. Korki Nemeziz zastąpiły produkowane przez kilka sezonów buty z linii Messi, których twarzą był słynny piłkarz z Argentyny. Od tego momentu Lionel Messi stał się ambasadorem nowej linii – Nemeziz. Korki Nemeziz od kilku sezonów możemy oglądać również na nogach takich piłkarzy jak Timo Werner, Julian Daxler czy Roberto Firmino.

Buty adidas Nemeziz - perfekcja dopasowania

Projektanci, tworząc korki Nemeziz, halówki adidas Nemeziz i turfy adidas Nemeziz zwrócili szczególną uwagę na dopasowanie buta do stopy. Już samym wyglądem buty adidas Nemeziz sugerują, że perfekcyjnie otulą stopę i idealnie pozwolą czuć piłkę. Lanki, halówki adidas Nemeziz, jak i turfy adidas Nemeziz posiadają cholewkę o bezszwowej teksturze, która pozwala na jeszcze lepszą kontrolę nad piłką. Za przyczepność i zwrotność odpowiada podeszwa, zapewniająca stabilny i pewny kontakt z podłożem. Halówki adidas Nemeziz posiadają gumową podeszwę non-marking, która w połączeniu z wewnętrzną pianką Eva, zapewniają znakomitą amortyzację i przyczepność podczas zrywów i sprintów. Po nałożeniu buta na nogę stopa wygląda, jakby była owinięta pasami, które idealnie zaciskają się na jej powierzchni. Buty adidas Nemeziz zostały zaopatrzone w kilka systemów, które zapewniają piłkarzowi jeszcze lepszy kontakt z piłką, poprawiają jego osiągi podczas biegu i dają poczucie niebywałego dopasowania buta do stopy. Korki Nemeziz posiadają podeszwę TORSIONFRAME z systemem TORSON RIBS, który gwarantuje wsparcie w czasie odbicia stopy od podłoża. Podeszwa uzbrojona w 11 kołków, specyficznie rozłożonych na całej jej płaszczyźnie. 4 kołki znajdują się na pięcie, natomiast reszta na przedniej części buta, co pozwala zapewnić zdumiewającą przyczepność i zwrotność, nawet w najtrudniejszych warunkach. Halówki adidas Nemeziz również posiadają innowacyjne rozwiązania. Zastosowanie jednoczęściowej cholewki i systemów AGILITY KNIT 2.0 oraz TORSION TAPE 360 AGILITY, które dają gwarant zarówno ścisłego dopasowania buta do stopy, jak i pozwalają zachować doskonałą mobilność i swobodę ruchów. Wysokie zakończenie cholewki – DUAL LOCK COLLAR dba o dodatkową stabilizację kostki.

Buty adidas Nemeziz – wyraź siebie

Od momentu premiery linii Nemeziz, adidas przedstawił wiele wariantów kolorystycznych tej popularnej linii. Oryginalna i niekiedy ekstrawagancka kolorystyka. w jakich dostępne są buty adidas Nemeziz, pozwolą wyróżnić Ci się na boisku. Turfy adidas Nemeziz w kolorze ognistej czerwieni, z kolekcji 302 Redirect, podkręcą temperaturę niejednej akcji. Biel z czerwonymi akcentami to cechy, dzięki którym rozpoznasz turfy adidas Nemeziz z kolekcji Intilator Pack. Zakładając buty adidas Nemeziz, wyróżnisz się na boisku nie tylko wspaniałymi akcjami, ale także niebanalnym designem butów.

Powered by Comarch e-Sklep ®