Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale czy możliwe jest, aby nie poczuć powiewu wiosennej świeżości, oglądając najnowszą kolekcję butów piłkarskich adidasa? Deadly Strike Pack to już ostatnia edycja flagowych modeli producenta prezentowana przed wielką premierą limitowanej paczki z korkami adidas przygotowywanej na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018. Znajdziecie w niej korki dla dzieci i dorosłych w kolorze ciemnoniebieskim, któremu towarzyszą różne odcienie ożywczej mięty. Nie brakuje również butów na pozostałe typy nawierzchni, w tym turfów. Wprost nie sposób się oprzeć tej dzikiej kombinacji intensywnych barw!

Nowy Predator 18+, który noszą: Dele Alli, Mesut Ozil, Paula Pogba i Benny Feilhaber może pochwalić się piękną, ciemnoniebieską barwą, przełamaną miętowo-zielonymi detalami w postaci trzech pasków oraz delikatnych, kontrastowych elementów w cholewce Primeknit i wnętrzu kołnierza. Technologicznie but pozostał jednak taki sam.

X17+ 360 Purespeed to model po który sięgają ultraszybcy zawodnicy, a wśród nich: Luis Suárez, Gabriel Jesus, Gareth Bale and Mo Salah. Wyróżnia się intensywną, miętowo-zieloną cholewką, przełamaną granatowym znakiem producenta oraz piętą i wykończeniem kołnierza w tym samym, kontrastowym kolorze.

Trudno się jednak oprzeć wrażeniu, że najbardziej rewolucyjną przemianę kolorystyczną przeszedł Nemeziz 17+360 Agility. Po boisku biegać w nim będą ci najzwinniejsi, czyli: Jesse Lingard, Roberto Firmino, Timo Werner oraz Lucas Vazquez i Darlington Nagbe. I z całą pewnością nie przejdą oni niezauważeni. Nowy Nemeziz nawiązuje do ubarwienia jadowitych gadów z dżungli. Na pierwszy rzut oka jest to but jednolity kolorystycznie, tymczasem jego cholewka stanowi płynne połączenie dwóch odcieni: szarości i jaskrawej, energetycznej mięty. Dodatkowego pazura nadają mu trzy, świecące w ciemności paski adidasa. Technologicznie, oferuje on wszystkie dotąd sprawdzone i niezwykle popularne w poprzednich edycjach systemy.

Najlepsi zawodnicy mogą liczyć na specjalne traktowanie. Mogą też liczyć na własny model buta – jak Messi. Nowy Nemeziz sygnowany jego nazwiskiem, w odsłonie Deadly Strike jest to jedna z najbardziej odważnych kolorystycznie edycji tego modelu. Opiera się na ciemnoniebieskiej podeszwie zewnętrznej. Jego granatowo-czarny "bandażowy" wzór cholewki przełamują miętowo-zielone detale - trzy paski adidasa oraz wyraźny napis "Messi".

Niezwykłą przemianę przeszła również nowa Copa 18+. Jej przyciągający wzrok, ciekawy design utrzymany jest w kolorystyce charakterystycznej dla całej kolekcji Deadly Strike. Jest to jednak pierwsza edycja butów z tej linii, która pochwalić się może harmonijnym połączeniem miękkiej, skórzanej cholewki z dzianinowym językiem i piętą. Ciemnoniebieska kangurza skóra w przodzie buta pięknie prezentuje się w połączeniu z trzema białymi paskami po bokach oraz elastyczną, miętowo-zielono-granatową skarpetą Primeknit w języku i części otulającej kostkę i piętę zawodnika. Okolice granicy skarpetki i pięty dodatkowo wsparte zostały warstwą pianki. Wewnętrzna konstrukcja szkieletowa, którą widać w wytłoczeniach w przodzie buta, zastępuje dotąd występujące tam klasyczne przeszycia i odpowiada za lepsze czucie piłki. Nowa wkładka Ortholite podnosi natomiast komfort użytkowania.

Buty piłkarskie adidas Nemeziz 17.1 FG CP8935

-40%

Buty piłkarskie adidas X 17.1 FG CP9163

-40%

Buty piłkarskie adidas X 17.1 FG JR CP8980

-40%

Buty piłkarskie adidas X 17.2 FG CP9189

-40%

Buty piłkarskie adidas X 17.3 FG CP9194

-40%

Buty piłkarskie adidas X 17.3 FG JR CP8993

-40%

Buty piłkarskie adidas Copa 18.2 FG CP8955

-40%

Buty piłkarskie adidas Copa 18.3 FG CP8959

-39%

Powered by Comarch e-Sklep ®