Zachowaj zimną krew, kiedy emocje sięgają zenitu!

Wraz z początkiem lutego na sklepowych półkach pojawiły się buty z najnowszej kolekcji adidas Cold Blooded i choć buty piłkarskie można było zobaczyć na nogach najbardziej znanych piłkarzy już w połowie stycznia, premiery doczekały się dopiero 1 lutego. Nowe wersje silo kolorystycznie nawiązują do Predatora i Copy z poprzedniej kolekcji - Skystalker. Połączenie czerni, bieli i czerwieni, które niejednokrotnie zaprezentowały największe sportowe koncerny wygląda po prostu dobrze.

Inspiracją dla kolekcji stały się najniebezpieczniejsze drapieżniki świata. Korki, turfy, halówki i buty miejskie w tym wydaniu dedykowane są graczom opanowanym, realizującym wcześniej zaplanowaną strategię, potrafiącym wykorzystać potknięcie rywala.

Sztandarowy model kolekcji - Predator urzeka już przy pierwszym kontakcie. Korki adidas Predator Cold Blooded to buty odważne i przyciągające wzrok. Łączą biel z czerwonymi i czarnymi aplikacjami. Klasykę przełamuje mocny akcent w postaci czerwonej podeszwy. W tym sezonie zobaczymy je na nogach Paula Pogby, Matsa Hummelsa czy Luuka de Jonga.

Największą popularnością wśród gwiazd światowego formatu cieszy się tym razem linia X. W lankach gra między innymi Luis Alberto Suárez, Gareth Bale, Karim Benzema, Alex Grimaldo, Andrej Kramarić czy Tomas Necid.

Linia Nemeziz w tej paczce zaskakuje najbardziej. Intensywny kolor przełamany jedynie nieco jaśniejszymi liniami na pewno nie umknie niczyjej uwadze. To but dla graczy odważnych, nie bojących się wyzwań. Buty Nemeziz możemy zobaczyć na nogach Leo Messiego, Timo Wernera czy Stevena Bergwijna.

W klasycznej i ponadczasowej Copie dominuje czerń. Producent przełamał ją jedynie czerwonymi dodatkami na pięcie i języku..

Rozpocznij polowanie! Nowa wersja kolorystyczna dostępna będzie do czasu, kiedy adidas rozpocznie odliczanie do Mundialu!

Buty piłkarskie adidas Nemeziz 17.1 FG CP8933

-40%

Buty piłkarskie adidas X 17.1 FG CP9161

-40%

Buty piłkarskie adidas X 17.2 FG CP9187

-40%

Buty piłkarskie adidas X 17.3 FG CP9192

-40%

Buty piłkarskie adidas X 17.3 FG JR CP8991

-40%

Buty piłkarskie adidas X 17.4 FxG CP9196

-40%

Powered by Comarch e-Sklep ®